Győri kismamák?

Figyelt kérdés

Akik SZTK-ba jártatok éreztéte valaminek hiányát esetleg, hogy jobb lett volna magánrendelésre járni?

A vérvétel hogyan működik a laborban? Megvannak a papírjaim (1. vérvétel), időpont nélkül csak odamegyek és kész ennyi?


Csináltatott valaki FMF(down-kór szűrés) szűrést, ebben is van egy vérvétel. A Kyncsnél láttam.


2013. júl. 31. 05:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Vérvétel: odamész, leadod a beutalódat, meg a kiskönyvet, és valamikor majd behívnak.

Mi megcsináltattuk a kombinált tesztet, viszont ha jól emlékszem, ahhoz is az első vérvételnél vették le a vért. Kérdezz rá a védőnődnél, vagy hívd fel a Kyncset.

Én a terhesség megállapításánál SZTK-ba mentem, nem volt egy jó élmény, bár semmi különösebb rossz élmény nem ért. Vérzéssel is mentem oda, akkor is normálisak voltak, bár barátságosak nem. Magánba jártam, és magándokinál szültem.

2013. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!