Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Baj ha ebben a melegben...

Baj ha ebben a melegben magasabb a vérnyomásom, mint az eddigi méréseknél? Ha ennyi, az még belefér?

Figyelt kérdés

15 hetes kismama vagyok, eddig 3x voltam vedőnőnél, az első két mérésnél 90/60 volt, mondta is a védőnő, hogy alacsony, de örüljünk neki. Egy hete voltam harmadjara, akkor 125/70 volt. Tudom, hogy az atlaghoz kepest nem magas, de baj, hogy most ennyire megugrott?

Heti par napot dolgozom, es nincs az iuzletben legkondi, nagyon rosszul viselem a hoseget. Baj hogy ennyi lett a felso ertek? Koszonom a valaszokat!:)



2012. júl. 5. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a vérnyomásértékre mondja a háziorvosom, hogy "tankönyv szerinti". Azzal együtt nagyon figyeld, ne menjem 135 fölé.
2012. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
ez teljesen jó vérnyomás. Nekem a terhesség első felében kb. 90-100 volt , utána feljebb ment 120-130-ra, de ez normális.
2012. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!:) megnyugtattatok!:)
2012. júl. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!