Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ha nem megy lentebb...

Mit tegyek ha nem megy lentebb a vérnyomásom?

Figyelt kérdés

Szedem a gyógyszert rendesen, vezetem a várnyomásnaplót, teljesen sómentesen étkezem, sok gyümölcsöt eszek, folyadékot iszom, sokat sétálok! Nem megy 140/90 alá!!! NST-n mindig kapom az instrukciókat, a dokim pont szabin van! Mit tehetnék még?

39 hkm


2012. jún. 28. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem se ment le

nem lehet hogy aggódsz?

tudom dehogynem

2012. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már attól felmegy szerintem, hogy mérni kell! De nem tudok mit tenni! Nem érzem magam sem idegesnek, sem aggodalmasnak! De nem tudok attól eltekinteni, hogy valami baj is lehet belőle! Kedden NST után UH-ra is elküldtek, pont emiatt, természetesen nem volt semmi baj, de holnap megint mehetek NST-re, és egész héten nincs dokim!
2012. jún. 28. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy emelni kellene a gyógyszeradagon? Mit szedsz és mennyit?

2012. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dopegyt-et 250mg-osat! Eddig 3*1-et szedtem, de a doki azt mondta, ha nem megy 140/90 alá, két mérést követően sem, akkor 4*1! Most ma kezdtem a 4*1-et
2012. jún. 28. 16:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor remélhetőleg a 4x1 szem lejjebb viszi majd a vérnyomásodat. Kitartást, gondolj arra, hogy már nincs sok hátra!
2012. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Csak őszinte leszek, nem szeretnék császárt sem, szeretném természetes úton világra hozni a kislányunkat, és lehet ettől tartok, hogy majd pont emiatt nem lehet! A várandóság 32. hetéig nem is volt baj! 3 hete kell szednem gyógyszert is!

2012. jún. 28. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül arra gondolni, hogy császár lesz belőle. Egyébként én 14 hetes voltam, amikor muszáj volt elkezdenem szedni a Dopegytet, mert a vérnyomásom 040-150 között volt állandóan. Egyelőre 3 x fél szemet szedek, és most vagyok 18 hetes. A vérnyomásom így 130 körül van, de épp ma voltam dokinál, és azt mondta, hogy hamarosan emelünk az adagon, mert jó lenne, ha megközelítenénk a 120-as értéket, a vége felé pedig nekem is szükségessé válhat a napi 3-4 szem. :( Szóval én is aggódok kicsit, hogy mi lesz még...

De hát reméljük a legjobbakat! Nyugodj meg, és ne gondolj a császárra. Simán megszülöd a babót, nem lesz semmi baj! Tudod, csak pozitívan! :)

2012. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
* 140-150 között (elírtam, bocsánat)
2012. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Boldog Babavárást kívánok neked!
2012. jún. 28. 17:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Neked is boldog babavárást kívánok erre a kis időre még! :)

Aztán pedig még boldogabb babázást!

2012. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!