Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 115-ös pulzus és a 135/80-as...

A 115-ös pulzus és a 135/80-as vérnyomás baj, vagy még belefér a határértékbe? A 20. hét óta folyamatosan emelkedik a pulzusom és a vérnyomásom is több, mint a terhesség elején.

Figyelt kérdés
A pulzus 90 és 100 között volt eddig,a vérnyomásom pedig 115/70 körül mozgott.Most 26 hetes vagyok.
2009. márc. 4. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A vérnyomásod még nem vészes. A pulzus már kicsit magas. Bár a terhesség előrehaladtával nő is. Azért itt egy oldal, ahol a pulzusra több válasz van.

Amúgy mit mond a doki?

2009. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2009. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Holnap megyek hozzá,a vérnyomásra azt mondta,hogy 140/90-ig elfogadható,de a pulzusom legutóbb még nem volt ilyen magas,úgyhogy nem tudom,arra mit mond majd?!
2009. márc. 4. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez amúgy egyszeri mérés volt? Vagy folyamatosan ennyi a pulzusod?

Nekem akkor van magasabb vérnyomásom, pulzus meg aztán pláne, amikor felmászom a 3. emeletre (ott lakunk).

Nos a doki majd úgyis elmondja, hogy miért is van. agy mia teendő.

2009. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!