Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit tegyek? Hogyan kérdezzek rá?

Mit tegyek? Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

sziasztok azt szeretném kérdezni tőletek főleg azoktól akik a Székesfehérvári szent györgy kórházba járnak vizsgálatokra

Ugye lehet kérni ultrahang fotót a babáról és nem tudom ha rá kérdeznék hogy ott helyben csinálnának-e 4D-s ultrahang fotót csinálnának? Vagy inkább maradjak a babamozinál?

Köszönöm a válaszokat



szept. 12. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy sima UHn nem tudnak csinálni 4D fotót.
szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan kérjek 4D ultrahangra idő pontot? Lehet egyáltalán?
szept. 12. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Google beirod 4d babamozi. Es a neked megfelelot felhivod es kersz idopontot..korhazba 2d van.
szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

[link]

Kiválasztasz egyet és online vagy telefonon időpontot foglalsz.

Tényleg bonyolult?

szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod már megtaláltam legyen szép napod😊
szept. 12. 23:10
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 nem bonyolult csak nem babamozira szerettem volna menni hanem egy sima uHra ahol megtudom nézni tudom ugyanaz.. De mégsem
szept. 12. 23:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy olyan maganorvost; akinel van 4d-s lehetoseg.

Altalaban kiirjak a honlapra.

En is ilyen rendelobe jartam, nem babamozi, tehat plusz penzt nem szamolt fel erte, de mindig atkapcsolt 4d-re.

szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fehérvár.

Nincs 4D

Én egy fekete fehér uh képet kaptam, mellé egy csekket.

A tv-n végig nézhettem az uh-t, tök kivehető volt minden. Ennek ellenére kaptam egy olyan uh képet, amin még csak azt sem tudom megállapítani, hogy a gyerekem látható-e. 2500Ft-ért...

szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is mindig 2500ft-ot fizetek érte de az enyémet még egyenlőre szépen fotozták egyébként én is ettől felek hogy egyszer nem olyan kepet kapok rola ami tenyleg képnek mondható
szept. 13. 08:45
 10/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen fotót sem adnak.

Sőt Kecskeméten még a monitort sem látod...

Ha valami normális dolgot szeretnél akkor menj magánba

szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!