Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Zoely fogamzásgátlót szedek...

Zoely fogamzásgátlót szedek de nem jön meg. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Első levelet mind beszedtem de nem akar megjönni tegnap már a 2. levélet kezdtem el. Cseréljem le ezt a tablettát. De mire?

#Zoely #fogamzásgátló tabletta.
2017. aug. 27. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Megtartottad a 7 napos szünetet?
2017. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem jársz úgy mint én - Én ettől a gyógyszertől 3 hónapig véreztem. Akkor dühből abba hagytam, "kijött minden" ami nem tudott addig leválni és azóta normális a ciklusom, helyre állt a rend.

Ha rám hallgatsz, kikéred a doki véleményét. Én azt olvastam a gyógyszerről, hogy annyira új, hogy még nincsen rendes statisztikájuk, hogy emberek hogy reagáltak rá.. Mert még nem jött be annyi adat, hogy összevessék. Milyen mellékhatások jönnek ki stb.

Hát én SOHA TÖBBET nem váltom ezt ki..

2017. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A munkatársamnak teljesen megszűnt a menstruációja tőle. Nem kell lecserélni ezért.
2017. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha esetleg váltani szeretnél, kérd ki a dokid tanácsát a Mistral nevű fogamzásgátlóról. Nekem ezt javasolta, mert ez az egyik legjobb. A harmadik levélnél tartok és már nincsenek ciklus közti fájdalmaim (cisztás vagyok).

Az első pár napban nagyon rosszul voltam tőle (hányás), de lekopogom, azóta minden oké.

2017. aug. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennel a gyogyszernel nem kell szunetet tartani.
2017. aug. 28. 08:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tartasz szünetet, akkor hogy jelentkezik megvonásos vérzés?
2017. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennel a gyogyszernek a vegen 4 olyan tabletta van ami nem tartalmaz hormont. Akkor kellene megjonnie de nekem nem jott meg es mar a 2. Levelet szedem be. Ez a honap kimaradt. Remelem a kövi hónapban megjön.
2017. aug. 29. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!