Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan nő, akinek a...

Van itt olyan nő, akinek a férje miatt kellett lombikre menni? Hogy éltétek meg? Hogyan hatott a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
lombik, meddőség, terhesség

2014. nov. 8. 20:16
 1/8 anonim válasza:
Nem én voltam, barátnőm. Megvannak, jól vannak, első gyerek lombikkal, második spontán. :)
2014. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)))) igen szokott ez igy lenni. :)
2014. nov. 8. 20:47
 3/8 A kérdező kommentje:
én ilyen okból kifolyólag most megyek decemberben, vagy januárban.
2014. nov. 8. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezért megyünk lombikra.Lelkileg nagyon megterhel(ezt el sem lehet mondani)! De talán még közelebb kerültünk egymáshoz,ehhez ketten kellünk és neki is maximálisan oda kell tennie magát,és oda is teszi(nem nyafog semmiért).Ha lehet ilyet mondani még jobban szeretem... és mindennél jobban vágyom a KÖZÖS babánkra!
2014. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, de csak pozitívan hatott a kapcsolatunkra :) Együtt, erősen kell küzdeni, és meg lesz a gyümölcse ;)

Amúgy az 1. lombik sikerült is, pedig tényleg nagyon gyatra lett az eredménye, a kistesóért sajna többet kell küzdenünk :(

2014. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi párterápiára jártunk a 3. sikertelen lombik után, és sokat segített. Végül a negyedik lombik sikerrel járt.

Volt olyan pár a környezetünkben, akik emiatt szétmentek, nem tudták feldolgozni, sajnos.

2014. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 4éve küzdünk,és nagyon szoros lett a kapcsolatunk.17 éves korunk ota együtt vagyunk most 28évesek vagyunk.És én kitartok a férjem mellett,mégjobban szeretem.Eddig 4 sikertelen lombikot tudhatok magam mögött.
2014. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nállunk is apánál vannak gondol mert azoospermiás.volt 3 sikertelen lombikunk.eléggé megterhelő lelkileg.remélejük egyszer sikerül
2014. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!