Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, ti beültetés után...

Lombikosok, ti beültetés után próbáltatok bármilyen meditációt vagy vizualizációt? Segített?

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 18:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Én próbáltam és szerintem segített. Elképzeltem, ahogy osztódik és fúrha be magát. Minden nap min. fél órát vizualizáltam. Még a pozi teszt után is.
2014. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is szeretnék minél több olyan választ olvasni, hogy igen, segített.:) De az az igazság, hogy a siker függ többek között az embrió minőségétől is, meg még ki tudja, mi mindentől.


Mi több sikertelen és egy sikeres beültetésen vagyunk túl. Azóta a testvérért próbálkozunk, egyelőre sikertelenül. Sok mindent kipróbáltunk. (Volt, hogy vizualizáltam a megtapadást, és mégsem sikerült, amikor meg nem, akkor volt sikeres.) A vizualizáció, meditáció, ** stb. mindenképp hasznos abból a szempontból, hogy lenyugtatod magad, pozitívabban látod a világot, azonban csak a beültetés napján csinálni, szerintem kevés, de a semminél több.;) Előtte már valamilyen "lelki gyakorlatot" érdemes csinálni folyamatosan, olyanra gondolok, amitől egy mélyebb megnyugvást kap, vagy valamiféle elfogadást ér el az ember. (Nálunk ez most a **, majd kíváncsi leszek, hogy beválik-e.) Ez mindenkinél teljesen egyéni, kinél mi fekszik, kit mi nyugtat meg, tölt el kellemes érzéssel.

Leírom, nálunk mi volt.

A sikeres lombik előtt hetekkel rengeteget sírtam, mert nehéz volt a kudarcokat feldolgozni, és a férjemet (azoospermia) hibáztattam. Úgy volt, talán nem is éli túl a kapcsolatunk, pedig párterápiára is jártunk előtte. Én kisírtam magamból a bánatom, de kőkeményen! Aztán adtunk végül a lombiknak még egy esélyt, de azt teljes nyugalommal, "bármi lesz, az lesz" alapon.

Az akkori sikeres lombik alkalmával nyár volt, méghozzá július. A szellő kellemesen fújdogált, sütött a nap. (Ez nagyon megmaradt bennem!) A leszívás napján nagyon könnyűnek, és boldognak éreztem magam. Nagy nyugalmat éreztem. A beültetés utáni két hétben próbáltam terelni a gondolataimat, semmi különöset nem csináltam, nem vizualizáltam, semmi ilyen, de mégis sikerült.


Hát, nem tudom, hogy ez segített, mert igazából senki nem tudja, hogy mitől lesz sikeres egy lombik...


SOK SIKERT KÍVÁNOK!



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2014. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Úgy értem, hogy csak a beültetés napjáTÓL csinálni...

2014. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nálunk is a páromnál van probléma, és ha ez a lombik nem sikerül, akkor nem akar többet. Úgyhogy ez az egyetlen esélyem :( ja, és mi is jártunk párterápiára.
2014. szept. 14. 19:36
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


A 12-es vagyok. Azt nem írtam, pedig nagyon fontos (!), hogy nekünk a FRISS hereszövetből nyert bioptátumból sikerült a baba, a 4. próbálkozásra. Előtte és utána (tesó), mind fagyasztott volt, ami már eleve csökkenti az esélyeket. Most ősszel ismét friss biopszia lesz, nekem meg teljes stimuláció, szóval nagyobb az esély!


Ha úgy érzed, írjál privátban!

2014. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!