Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, ti beültetés után...

Lombikosok, ti beültetés után próbáltatok bármilyen meditációt vagy vizualizációt? Segített?

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak inszeminációm volt, de remélem nem baj, ha válaszolok. Én nem igazán hiszek semmiben, amire nincs bizonyíték, de 6 év után kínomban elmentem agykontroll tanfolyamra. Ekkor 2 sikertelen inszemináción voltunk túl. A 3. előtt elkeztem inni Gyuri bácsi teáit és elkeztem a vizualizációt is. Ez az inszemináció sikerült. Persze majdnem biztos vagyok benne, hogy ezek nélkül is sikerült volna, de ártani biztos nem ártott.
2014. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én többször gondoltam a méhemre, mint egy nagyon puha, bársonyos paplanra, ahogy a petesejtek belefúrják magukat, ahogyan mondjuk egy puha párnába belesüpped a fejünk. Nagyon jó volt erre gondolni, megnyugtatott. Nem tudom, "segített"-e, 5 lombikból kétszer lettem terhes...
2014. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak mondogattam, hogy szép egészséges kisfiam és kislányom lesz (le is írtam munkahelyemen az asztalomra egy cetlire, kiragasztottam, meg kerestem egy ikerbabás képe, az lett a laptopomon a háttérkép) és mindkettő meg is tapadt, egy kislányom és egy kisfiam lett :)
2014. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elsőtől megkérdezhetem hogy milyen tea a Gyuri bácsi teája?
2014. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Én csak az első lépést csináltam meg (csalán-diólevél). Amikor terhes lettem nem mertem tovább inni.

2014. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Manka68 ***** válasza:
100%
Próbáltam, nem segített. :-(
2014. szept. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyira izgulok, és sokat idegeskedek, hogy attól félek, emiatt nem fog sikerülni.
2014. szept. 10. 09:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül Gyuri bácsi babaváró csomagja?
2014. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Drága volt, különösen úgy, hogy meg se ittam. 15000 Ft körül volt 2011-ben.
2014. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egèsz lènyege az hogy higgy is benne. Egyszerűen a mostban èlj, hiszen a múlt már nincs, a jövőt meg temagad alakítod a jelen gondolkodásoddal.
2014. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!