Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terheléses cukorvizsgálatnál...

Terheléses cukorvizsgálatnál vizeletet is kell leadni?

Figyelt kérdés
csak vérvétel van,vagy kell vizelet is?Illetve a 3pontos hormon vizsgálatnál is érdekelne,hogy vizeletet kell e leadni?Köszönöm!
2014. júl. 26. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
vérvétel van
2014. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kell leadni.
2014. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm,akkor ezek szerint ez mindenhol változó.

Nekem a cukornál kellett leadni,a hormonnál nem.Ez csak azért érdekelt volna,mert az asszisztens szerint én felcseréltem a beutalókat,tehát elb..am az egészet....igy újra kell csinálni.....

Mert 2 beutalót adott,az egyikkel rögtön mentem is a cukrot megcsináltatni,tehát vért vettek,megittam azt a cukros löttyöt,2óra múlva megint levették a vért,+vizeletet is kellett leadnom.

A másik beutaló tetejére meg rá is irta nekem,hogy a 18.és a 21.napon menjek vérvételre.Mentem a 18.napon,le is vették,de ott mondták hogy a 21.napira is külön beutaló kell.Igy hivtam az asszisztenst,ezt elmondtam neki,és azt mondta hogy én valamit nagyon benéztem,mert ő adott beutalót,és tuti felcseréltem...stb.4hétig szabin vannak,igy nem tud adni beutalót,előlről kell kezdeni ezeket ha visszajöttek....

De szerintem tuti nem cseréltem fel,hát a laborba csak tudják hogy mit kell nézni/levenni,mi van a beutalón....ha a hormonos beutalót adtam volna először oda,akkor azzal nem hiszem hogy a cukrosat meg tudták volna csinálni....

Úgyhogy tiszta ideg vagyok,hogy a 21.napira el sem tudtam menni az asszisztens hibájából.....vagy ez tényleg az én hibám?

A 2.beutalóval,ami elvileg a hormonsoros,aminek mondom a tetejére oda is irta hogy 18 és 21.napon,azon emlékszek,hogy ezek a vizsgálatok voltak rá irva:EE2,PROG.

Nem értem ezt az egészet.....

2014. júl. 26. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Terheléses cukornál kell (4 éve kellett). A hormon vizsgálatot nem tudom.

Minden jót kívánok Nektek!

2014. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!