Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a terheléses...

Mit jelent ha a terheléses cukorvizsgálatnál a 120 perces érték az alacsonyabb?

Figyelt kérdés
A 120 perc utáni 2,5 lett.
2013. febr. 5. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Húúú, nem ájultál el ilyen értékkel? Ez nagyon durván alacsony cukorszint. Éhgyomorral szokott 3, 3,5 körüli értéket mutatni. Üdv, és boldog babavárást!
2013. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
2,5 az nagyon alacsony.. nem voltál rosszul? attól lehet ilyen alacsony ha nagyon sok volt az inzulinod, de általában azért nagyon sok az inzulin mert előtte valamikor nagyon sok a cukor, lehet hogy 60 percnél valami brutálisan sok lett a cukrod, csak ugye 60 percnél nem nézik... Az orvosod mit mond erre?
2013. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még nem mondott semmit, majd csak 2 hét múlva megyek. :S Én is ezen csodálkoztam, hogy különösebben nem voltam rosszul, kicsit gyenge voltam, de azt gondoltam az éhségtől.
2013. febr. 5. 14:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja az éhgyomri az jó 5, valamennyi (nem tudom pontosan)
2013. febr. 5. 14:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Terhes vagy? Ez azt jelenti, hogy nagyon sok az inzulin a szervezetedben, terhesen eleve mindenkinek több, de a tied nagyon sok, figyelj oda, hogy ne egyél cukrot meg fehér lisztet hanem tk cuccokat akkor nem fog ilyen hamar lezuhanni a cukrod.
2013. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
ha csak az inzulin magas az még nem lenne baj, az inzulin molekulák nem mennek át a méhlepényen és így a babára ez nem káros. de ha azért magas az inzulin mert korábban valamikor a cukor is magas volt, az már árt a babának és kezelni kell.
2013. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
24 hetes kismama vagyok :) Nem tudok róla, hogy baj lett volna a cukrommal, a 12 hetes vérvizsgálatkor is tökéletes volt
2013. febr. 5. 18:03
 8/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
jó lett volna ha most nézik a 60-at is mert nekem az a gyanúm hogy oltári magas lehetett... :(
2013. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Nem tartom kizártnak, hogy a doki elküld majd mégegyre :S
2013. febr. 6. 16:44
 10/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
Az a baj hogy ha terhességi cukros vagy akkor nagyon nem tenne jót még egy ilyen vizsgálat.. Ha el akar küldeni 60 percesre akkor kérdezd meg hogy a cukros víz helyett nem vihetnél-e reggelit, vagy legalább nem lehetne-e a sima tej-zsemle kombinációt alkalmazni, amit néhány helyen csinálnak.
2013. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!