Ritacoronita kérdése:

Lombik tanácsok? 2014

Figyelt kérdés

Lombikosoktól szeretnék kérni tanácsot, mindenfélét.

Március Áprilisban kezdjük el.

Minden ezzel kapcsolatos dolog nagyon érdekelne



2014. jan. 7. 16:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A Kaáli-ban is vannak TB támogatott időpontok, mi is olyanokon voltunk. A TB támogatja az eljárást, ami így ingyenes, de a gyógyszerek költsége, akkor is baromi drága. Én 2 naponta kaptam a recepteket és 2 naponta hagytam 40-50 ezret a gyógyszertárban. Szerintem ez a János kórházban sem lesz másképp.

Ha nem TB támogatott időpontra mentünk volna, akkor nálam szerintem a költséget a 800 ezer - 1 milliót verték volna.


Nem szőrösödtem, nem volt semmi tünetem a nagyon erős premenstruációs tüneteken kívül. De itt is inkább lelki tüneteim vannak (hiper érzékenység, ingadozó lelki egyensúly...stb.) De szerintem ez is egyén függő. Nekem a sima mensi előtti tüneteim is eléggé erősek voltak. Van aki észre sem veszi.

2014. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A jános kórházban olyan 200.000 körül van, de van olyan vendégem akinek 100.000 szóval mindenkinek más. Nekem csak a melleim fájnak... de az van hogy már a mensi közepétől

bennetek is voltak félelmek mikor elkezdtétek az egész lombikot?

Bennem nagyon sok van

2014. jan. 9. 11:51
 13/18 anonim ***** válasza:

Persze, a gyógyszer mennyisége határozza meg, hogy a végén mennyi lesz az ár. De ha csak amiatt nem mentél a Kaáli-ba, mert hogy ott nincs támogatás, akkor mehetsz nyugodtan, mert van. És amennyit majd ki kell fizetned a János kórházban, annyit kell a Kaáli-ban is, ha TB támogatott időpontra mész.

Én egy kicsit sem féltem. Inkább nagyon vártam, hogy na majd ez lesz az, ami segít, hogy legyen babánk...hát nem így lett, de ettől függetlenül most is nagyon várom a 3.-at. Hátha...;)

2014. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A Kaáliban is ingyenes minden, csak az injekciókat kell megvenni, de az mindenhol ugyanannyiba kerül.

Nem okoz szőrősödést az injekció.

2014. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
drukkolok nektek nagyon
2014. jan. 9. 22:04
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is Kaálisok vagyunk, 15.000Ft az első konzi, 15.000Ft a spermavizsgálat (kötelező az ottani), és onnantól 1.500Ft csak egy konzi, és semmi egyéb költség nincs! Mindent elintézhetsz más kórházban, tb támogatottan! Elfogadják. Hálapénzt viszont nem fogadnak el; mi ezért is mentünk hozzájuk! ÉS az eredményességi mutatóik is meggyőztek. Máshol nincs ez a 2* 15.000Ft, viszont tuti elvárják hogy add a borítékot...

100.000-150.000Ft közöttire tippelik nekem az első lombik gyógyszer költségeit. Majd meglátjuk, februárban kezdhetünk.

Lelkileg én is most ott tartok hogy nagyon lelkes vagyok, végre úgy érzem esélyt kapunk a családra mi is! Túl vagyok a megviseléseken már ez alatt a pár év alatt... Szorítok nektek! :-)I.

2014. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
kemény dolog ez:(mindenesetre kitartás nekünk.
2014. jan. 10. 19:46
 18/18 anonim ***** válasza:
2010 óta járok a Kaáli Intézetbe, de olyat, hogy TB támogatott időpont ??? még nem hallottam! A TB beültetést finanszíroz, nem időpontot! Ahogy előttem leírták, a legelső konzultációért és a spermavizsgálatért fizetni kell, valamint a gyógyszerekért. Nekünk az első lombik sikerült, 2 éves elmúlt a fiam, 1 éve kezdtünk a kistesó projektbe, azóta volt 1 fagyasztott és 1 stimulált beültetésem, sajnos eddig sikertelenül. Az orvosom által legjobbnak tartott gyógyszert kaptam eddig, de még soha sem költöttem többet 100-110.000 Ft-nál.
2014. jan. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!