Ritacoronita kérdése:

Lombik tanácsok? 2014

Figyelt kérdés

Lombikosoktól szeretnék kérni tanácsot, mindenfélét.

Március Áprilisban kezdjük el.

Minden ezzel kapcsolatos dolog nagyon érdekelne



2014. jan. 7. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia! Elég "tág" ez a témakör így :) Miben szeretnél tanácsot kérni?

Nekünk most lesz a 3.

2014. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nekünk is most lesz a 3.Mit szeretnél tudni?Egy tanácsal szolgálhatok,a szuri napjátol kezzd el enni a hust,hogy nehogy tulstimuzzanak.15-20dkg.
2014. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Érdekelne,hogy nektek miért van lombik, miért nem sikerült vajon még? Hogy hova jártok? Voltatok e már terhesek valaha? Híztatok e az injekcióktól?, mennyire terhel meg titeket lelkileg?,mennyibe kerül?túlsúllyal küzdötök e?
2014. jan. 7. 22:15
 4/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjemnek 0 a spermaszáma és ezért.Dévai intézetbe járok,szerintem a legjobb.Forgácsból mentem át.

Nekem a legutolsó fagyasztott beültetésem elindult de nem maradt meg,megszakadt a beágyazódás.Én 50kg-al kezzdtem és most 61vagyok:( Igaz vékony vagyok,de meghiztam tőle.Lelkileg készülj fel,mert erősnek kell lenned,nem könnyű végigcsinálni.

Én elkezzdtem vezetni egy blogot a lombikról.Ha érdekel írj priviben,ott sokmindent leírtam.

2014. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igen érdekel persze. és miért híztál? mert sokat eszel vagy csak ugy elindult?
2014. jan. 8. 09:50
 6/18 anonim ***** válasza:
mert lombik alatt nagyon sok feherjet kell enni.
2014. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
meg a szurik
2014. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia! Mi azért járunk, mert nekem csak 1 petefészkem van és az is kimerülő félben illetve mellé még endometriózisom is van. Nagyon nehezen tudnak stimulálni, minden injekcióból a dupla adagot adják és így csak 1-2 petesejtem van.

Mi a Kaáliba járunk Budapestre. Soha nem voltam még terhes. Egy dekát sem híztam az injekcióktól és alapból sem vagyok túlsúlyos, inkább pont az ellenkezője, vékony vagyok.

Lelkileg engem a lombikok már nem viselnek meg. Amikor 5 évvel ezelőtt elkezdtük a próbálkozást akkor sokkal jobban magam alatt voltam, hogy minden hónapban megjött. Aztán elkezdődtek a vizsgálatok és mikor szépen-sorban derültek ki a problémák, akkor volt egy olyan pontom, amikor azt éreztem, hogy "úr isten! lehet, hogy nekünk soha nem lehet gyerekünk??" De ez már elmúlt. Ami nekem nagyon rossz, hogy a sok hormon injekció miatt tiszta bolond vagyok, mint a mensi előtt, csak ez tovább tart. Teljesen kiborítom a családomat. De ha vége a hormonkezelésnek, akkor visszabillen a lelki egyensúlyom :))

Az első lombikunk 150-200 ezer között volt a másodiknál még nagyobb dózis hormont kaptam és ott kb. 300 ezer lett. Ebben benne vannak a gyógyszerek, vizsgálatok és az útiköltség (70km-re lakunk). A második kezelésnél már mindent tételesen írtam :))

Egyébként mi elindítottuk az örökbefogadást is és várhatóan 2015-re onnan lesz babánk, ha nekünk saját nem születhet.

2014. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia, itt nézelődj, olvasgass, elég jól leírja a menetét:

[link]


Az injekcióktól nem hízol, csak sok folyadékot kell inni mellette, és majd beültetés után sok fehérjét enni. Megterhelő lelkileg, az biztos, vagyis az emberben van egy bizonytalanság, hogy vajon sikerül-e, de ha jó orvosokhoz jársz, akikben megbízol, akkor azért könnyebb.

Melyik intézetbe jártok?

2014. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm már most a válaszokat. Mi a János kórházba járunk. Jelenleg most diétázom egyszerűen ugy érzem, hogy ez most kell, emiatt is nem kezdjük el most. Ez a kikötésem magammal szemben. Az egész menetétől félek. Nemrég műtöttek 3 hónapja és az egész menete megviselt. Meg a sok várakozás. Ugyhogy erőt gyűjtök. A Kaáli dr úr a vendégem, hivott hogy menjek át hozzájuk, de nekem még igy is megfizethetetlen:(hogy ismerem őt. Ezért maradunk a Jánosba. És nincs szőrösödésetek az injekcióktól?
2014. jan. 8. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!