Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Budai meddőségi járók! Nektek...

Budai meddőségi járók! Nektek is ilyen nehézkes a kivizsgálás része, vagy csak én vagyok pech-es?

Figyelt kérdés
2 éve járok a BMC-be de még érdemben semmit nem tudok. A leleteim nem nézhetem meg, ha gond van nem adnak javaslatot, telefonon nincs infókiadás, hetek múlvára kapok időpontot a dokimhoz, és akkor még leszúr, hogy mi tartott idáig? Időközben pedig sorra lejárnak a leleteim... Az utolsó csepp, hogy nem fogadta el a műtétem zárójelentését, amire pedig ő küldött el!!! Más is járt így?

2013. okt. 2. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem oda járok, de azt javaslom, hogy hagyd ott őket!!!!

2013. okt. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hagyd ott őket.Én a Dévaiba járok 2 héten belül kapok időpontot.
2013. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kihez jársz?még a kivizsgálásnál tartasz vagy volt beavatkozás is? sajna sokan vannak és azt hallottam hogy sokn csak a vizsgálatokat csináltatják meg ami ingyenesés elmennek máshová, szerintem ezért nem szeretik kiadni a leleteket.
2013. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm 3ik éve jár oda, baba még sehol, nem minősítem őket...
2013. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régen válaszoltam, bocsi; a Szücshöz járok. Időpocsékolás az egész!
2014. jan. 3. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!