Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges, hogy 4 db teszt...

Lehetséges, hogy 4 db teszt is állpozitív?

Figyelt kérdés
1.5 éve próbálkozunk, PCOS, ÍR + rossz spermakép. Letrozollal lett ovuláció, ultrahanggal néztük, most vagyok a 12 dpo-n, 10 dpo-n volt 2 db 10-es érzékenységű halvány pozitív tesztem, másnap reggel még egy halvány pozitív, vérből a HCG szint 28,4 mlU/ml. Lehet ebből valami? Pénteken esedékes a mensim…a dokimhoz nem kaptam időpontot, ezért elmentem egy véleményt kikérni egy másik dokitól (aki egy ismerősöm) ő azt mondta, hogy szerinte ez nem terhesség, mivel a 10-es tesztek nem megbízhatók + a vérben is “jelentéktelen” a HCG…Csinált ő ott egy tesztet nekem (20-as érzékenységű) és negatív lett..rá egy órára itthon csináltam egy 10-est és nagyon halványan de pozitív…most akkor miért lett 4 teszt is pozitív? A HCG-nek az értéke nem 0 ha nincs terhesség?

tegnap 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

5 alatt van ha nincs terhesség.

Nálad valami elindult de hogy mi lesz az senki se tudja. Érdemes 2 naponta hcgt vért csináltatni ha duplazódik akkor kicsit lehet örülni.

tegnap 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Mert 11.dpo-n még a világon nincs olyan orvos aki ezzel foglalkozna... Meddőségi központokban is 19.dpo-nak megfelelő napon szokták a tesztet csinálni, akkora kell 100 felett lennie a hcg-nek, akkor van esély rá hogy lesz a dologból valami.


Most az hogy 11.dpo-n 28 a hcg-d annyit jelent, hogy elindult valami, de ettőlég megjöhet 2 nap múlva a menstruáció. Ilyenkor az orvosok se tudnak még semmit csinálni, és te se, az hogy ezen stresszeled magad a lehető legrosszabbkor, amit tehetsz. Majd 2 nap múlva tesztelj újra, ha akkorra szép erős pozitív lesz akkor lehet reménykedni.

tegnap 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Áll = a fejed alján van

Ál = nem igazi

tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A stressz valószínűleg ront a helyzeten, akár ki is dobhatja a gyereket, szóval a helyedben megpróbálnék megnyugodni.
tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire izgulsz, csináltass még egy vértesztet. Önmagában a 28 mlU/ml teljesen oké lehet ennyire korán, a kérdés, hogy rendesen duplázódik-e.
tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, próbálkozom nem stresszelni rajta csak az a helyzet, hogy 2 hónap próbálkozási időt kaptunk, ha nem jön össze akkor csak a lombik jöhet szóba. Én is örültem a 28-as HCG-nek, mivel ez elég jót jelentett, főleg ilyen korai időszakban, de mivel ez a doki azt mondta, hogy ilyen HCG eredménynél 100% nincs terhesség nagyon elkeserített. Ha végül mégsincs baba a dologban, akkor vajon mitől lehet, hogy ilyen HCG értéket produkáltam?
tegnap 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te mindent megcsináltál, amit csak tehettél, változtatni már nem tudsz, szóval innen kezdve nem rajtad múlik, hanem a természeten, meg a szerencsén.

Szerintem ne izgulj ezen, engedd el, és menj el minden vizsgálatra, amire lehet. Ott majd kiderülnek a dolgok.

tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 hcg az attól van, hogy megtermékenyült a petesejt és elkezdett beágyazódni, de valami nem stimmel és nem fejlődik rendesen. Ilyen rengetegszer előfordul, de a nők nem tudnak róla, mert normális emberek nem járkálnak 11.dpo-n laborba hcg-t nézetni, mert még akármilyen eredményt kapnak nem jelent semmit és van értelmesebb dolog is amire azt a pénzt költhetik, pl egy jobb minőségű terhesvitamin vagy D-vitamin.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!