Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi idő után adtátok fel a...

Mennyi idő után adtátok fel a próbálkozást? El vagyok kenődve…

Figyelt kérdés

Vagy ha ismertek olyat akinek végül nem sikerült… 4 év után kezdek már belefáradni az újabb és újabb próbálkozásba, vizsgàlatba, tűszúrásba, úgy, hogy nincs probléma. Se szervi se hormonális, egészséges életmódra váltottunk, mozgunk, vitamin meg minden anyám kínja….30 évesek vagyunk…Nem sikerült a lombik de most úgy érzem jobb ha nem is kezdjük újra. Dühös vagyok és csalódott…

Nyilván megleszek gyerek nélkül, nem dől össze a világ csak most még rosszul esik.

Nektek vagy ismerősnek hány évnél telt be a pohár? Hogyan alakult az élet gyerek nélkül?


tegnap 08:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi eddig 2 évnél tartunk, ebben volt 3 kémiai terhesség. Egy spontán, egy ovuláció indukcióval, egy pedig az első lombikból.

19-én tudtam meg, hogy az első lombik nem jött össze, szóval még friss az élmény. Közben -ha az önmagában nem lenne elég, hogy terhesekkel dolgozom egész nap-, egyszerre 3 kolléganőm terhes. Az egyik barátnőmnek akkor lett pozitív a tesztje, amikor az első kémiaim volt, a másiknak pedig most, két nappal a sikertelen beültetésem előtt. Szóval "szerencsére" van olyan gyerek is a környezetemben, aki csak a saját nyomoromra emlékeztet.


Nagyon szar. Mikor épp azt érzem, hogy túl vagyok rajta, utána random időpontban rámjön a sírógörcs. Ráadásul mi Brno-ban kezdtünk abban bízva, hogy ott mégis csak nagyobb a sikerességi arány, tehát ez a kör egy laza 1,5 millióba belekerült. Egyetlen egy embriónk lett, tehát újra kell kezdeni az egészs stimulációt. Mikor elkezdtem, akkor azért abban bíztam, hogy ha nem is jön össze az első beültetés, legalább egy stimulációból lesz 2-3-4 embrió, és csak a beültetésekre kell visszajárni.

Hát pofáraesés.


Egyelőre nem adjuk fel egy kör után, de sokszor elgondolkodom, hogy hol lesz a vége. Nálunk a spontán próbálkozás nem is nagyon jön szóba, mivel egyáltalán nincs ovulációm, csak szökőévente egyszer. Tehát elengedi és abban bízni, hogy "majd jön" nem túl esélyes.

Egyelőre 3 beültetés az, amit mindenképp megpróbálnék szerintem, aztán meglátjuk.

tegnap 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Rokonomnál volt hasonló, igazából indokot nem találtak, hogy miért nem sikerül a lombik sem. Több év sikertelen próbálkozád, harmadik után adta fel, teljesen összetört akkor, amit megértek. Aztán valahogy "beletörődtek". Azt mondta ha lesz lesz, ha nem nem, ő innentől semmit nem tesz azon kívül, hogy nem védekeznek. Vállalkozásba kezdett, gondolkoztak az örökbefogadáson... De mire kimondták, hogy igen, örökbefogadnak és elindítják a folyamatot terhes lett 😃.
tegnap 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Majdnem 10 év után sikerült lombikkal, úgyhogy átérzem min mész keresztül. Nagyon nehéz és sokszor van negatív gondolata az embernek ilyenkor. Nem könnyű ilyenkor pozitívnak lenni, de ne merülj el teljesen a rossz érzésékbe. Nagyon nehéz onnan kikecmeregni.

Mellesleg nekünk is Brno-ban sikerült. Minden egyes forintot megért.

tegnap 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14-es, ez nem ilyen egyszeru, ne legyel mar bunko.
tegnap 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 5 éve próbálkozunk akkor voltam 35 éves. Volt 3 stimulacio 4 beultetes. Egyik sem sikerült. Szinte mindent kivizsgálás apróbb gondok derültek ki, hiába kezelték úgy se jött össze. Most Brnoba járunk petesejtdonorral próbálkozunk. (Nem akartam több stimulaciot) első nem sikerült. A másodiknál Fet 9 nel tartok. Szombaton tesztelek. Bizakodó vagyok most nagyon. Ha mégse sikerül nem tudom hogy megyünk e tovabb. Belefaradtam mint lelkileg mint anyagilag.
ma 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy bíztattok! Tényleg megterhelő lelkileg. Nem akarom még feladni de nem könnyű… kedves utolsó! Remélem most sikerrel jártok!!!!
ma 08:36
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm!

Ez egy hullámvasút, minden sikertelenseget meg kell gyaszolni. De mi nők vagyunk a legerosebbek!

ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!