Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2-3 cikluson keresztül rosszul...

2-3 cikluson keresztül rosszul szedtem a Clostilbegyt-et, 2x2-őt a 2x1 helyett. Most nagyon aggódom, hogy valami nagyobb kárt okoztam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

4 ciklusnapom kellett szednem (3-6. napig) és most jöttem rá, hogy az elmúlt 2-3 ciklusban rosszul szedtem.

Nyáron volt szünet a Clostilbegyt szedésben, amíg a férjemet is kivizsgálták. Azóta csak e-mail-ben értekeztünk a nőgyógyásszal, pont nem tudtam elmenni azóta peteérés vizsgálatra szabadságolások miatt.


1 éve próbálkozunk a babával, 38 éves vagyok.

IR miatt peteérési zavart állapított meg a doki, Merckformint szedek az IR-re és persze diéta.


Nagyon aggódom, hogy kárt okoztam a Clostilbegyt-tel.


Szerintetek?

Kinek milyen tapasztalata van.


Köszönöm szépen.



ma 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lettél ikerterhes, akkor nagy valószínűséggel nem.
ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Off: 38 évesen mit vacakoltok a clostyval?
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom...ezt írta fel a doki.
ma 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
38 évesen ha nem jön a baba, akkor meddőségibe kéne menni, hogy minél előbb szakszerű segítséget kapj, ne pedig csak időhúzást...
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A férjemet is kivizsgálták már, minden okés vele.

Nekem megvoltak a laborvizsgálatok, minden érték normális volt, kivéve az inzulint, de azt is sikerült a normális szintre levinni a diétával és a Merckforminnal.

Ebben az évben szinte minden hónapban jártam a nőgyógyászhoz.

ma 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell magyarázkodnod. Nekem már van gyerekem. Igaz lombikkal. Igaz 37 évesen. De lett. Viszont azt is tudom, pont ezért, tapasztalatból, hogy ahol 1 év alatt nem jön össze, ott vagy a külső segítség vagy a csoda segít.

38 évesen már nincs olyan sok időd. De természetesen nem akarok beleszólni és nem is lenne bölcs. Így max (a tapasztalataim alapján) tanácsolhatok - ami tudom, kéretlen, így vagy megfogadod, vagy elengeded a füled mellett. Ez a része engem már nem érint.

ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!