Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Clostybegyt után ovuláció?

Kérdezi kérdése:

Clostybegyt után ovuláció?

Figyelt kérdés
Sziasztok, babát szeretnénk. Többmint 1 éve próbálkozunk. Sikertelünk, pcos és pm alulmüködő vagyok. Most volt az első clostybegyt kurám, a ciklus 12.napján volt egy ultrahang amin látszodott egy szép tüsző. Napok óta puffadok, fájdogál az alhasam de az ovulációs tesztem nagyon halvány, napok óta nem erősődik. Most van a ciklus 15.napja. Nektek hányadik ciklus napon volt peteérés? Ha ez nem segít, már csak a lombik jöhet szóba 😪

2022. szept. 5. 21:59
 1/3 anonim válasza:
75%

Nekem is pcos és pm alulmüködésem vn.Elso clostilbegyt hónapom most a napokban nem kéne meg jöjjön.

Nekem se volt pozi tesztem bár csak 4et csináltam aztán mondta a doki valakinek nem is lesz pozi

2022. szept. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én el is felejtettem megkérdezni a dokit,hogy várhatólag mikor reped meg, illetve, hogy csináljak-e ovutesztet. Fura volt, hogy gyógyszer nélkül mindig pozítív tesztjeim voltak. Gyógyszerrel meg nem.
2022. szept. 6. 10:25
 3/3 anonim válasza:

Nekem az első kúra nem sikerült, pedig kaptam tüszőrepesztő szurit is. 2 nagy tüszőm lett az első hónapban, én már ennek is örültem, meg utána az ovunak is… A lényeg, valami elkezdődhetett, mert voltak érdekes tüneteim, bele is éltem magam teljesen… Nem várt napján lett egy negatív tesztem (predictor early), aztán 5 nap múlva megint és aznap -kb 5 perccel a teszt után 🤦🏼‍♀️- meg is jött… Nekem 26 naposak a ciklusaim, most 32 napra jött meg. És valami petezsák-szerű is kijött (elnézést a megfogalmazásért).

Most a 2. kúrán vagyok túl, megkaptam a szurit is (most 3 szép tüszőm lett), betartottuk amit a doki kért, aztán most várunk. Most nem stresszelek rá, mint elsőre, mert az is akadályozza, hogy összejöjjön. Várj a teszteléssel addig, amíg már biztosan késik, addig próbáld meg nem figyelni magadon az apró jeleket, becsapós lehet… Persze szívből kívánom, hogy úgy legyen, ahogyan szeretnéd! És ami a legfontosabb, hogy olyan orvost válassz, aki a lelkiismeretes, mert ovu előtti napokban meg kellett volna UH-n néznie, hogy van-e tüszőérésed és szurit is kellett volna adnia, hogy tutira meg is repedjen. Ráadásul úgy tudnád pontosan, hogy mikor van ovud, hanyadik Dpo.- nál tartasz stb.

2022. szept. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!