Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy kis segitséget kérnék! Mo...

Egy kis segitséget kérnék! Most probálkozunk a babával, ez a 2.honap , most vettem ovu teszteket , de nem értem hogy van az hogy a mensi naptárak szerint már túl vagyok az ovun , de ma teszteltem es a teszt pozitiv tehát erőssebb a csík akkor hogy?

Figyelt kérdés

szept. 3. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A mensi naptár honnan a fenéből tudná, hogy te mikor ovulàlsz? Nagy könyv szerinti 28 napos ciklusaid vannak?
szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák.Egy alkalmazás honnan tudná a te hormonális működésedet?


Egy 28 napos ciklusnál sem kucifix ,hogy a 14.napon van az ovuláció,lehet az a 16.napon vagy a 18.-on stb

Célszerű rendszeresen ,nem első vizeletből csinálni a tesztet.

szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oh basszus tényleg igazatok van!

Akkor ha most pozitiv akkor ma es hnp kellene probálkozni jobban

szept. 3. 13:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy úgy! Sok sikert🤞🤞🤞🤞
szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De bármi tippetek van , szivesen fogadom a cél érdekében!
szept. 3. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ciklusban 20-25% az esélye, hogy teherbeesel. A gyakori együttléten kívül max vitaminokkal tudod támogatni a szervezeted. Az a teherbeesést nem befolyásolja, csak a szervezeted készíti elő a babára. D vitamint és folsavat (vagy terhes vitamint) érdemes szedni.
szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a #6 írja. Nem parázni, hanem sokat kell szexelni, lehetőleg minden nap a ciklus 12-16 napja között. És szedjél terhes vitamint.
szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Nektek is tervben a baba? Vagy már sikerült?
szept. 3. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen hová sietsz? Élvezd a teljesen szabad szexet. Már nem kell a védekezésről gondoskodni, de még nem kell vigyázni a magzatra. Házasélet szempontjából a legjobb időszak. Ne tedd tönkre számolgatással meg parancsra dugással.

Ha nagyon figyelni akarod magad, akkor a termékenységtudat módszerrel érdemes megismerkedni.

szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!