Ovaleap 150 egysegnyi adag icekcio kinek mennyi tüszőt csinált?

Figyelt kérdés
Tudok hogy mindegyik szervezet más… de szeretnék tapasztalatokat gyüjteni. Lombikhoz fog nekem ez kelleni. Koszonom

aug. 12. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én inkább tovább vinném és azt mondom minden ciklus más.

Az első inszemkor 3 napig kellett 75 egység ovaleapot adnom 1-1 nap szünettel closty mellé. Elrontottuk az első napot mert 3x75 egységet adtunk, nem éreztem semmit, alig hiányzott, erre a doki levette a következő 2 nap adagjàt 50-50 re. Így 5 tüszőm lett.

A következő 3 inszemnél jól csináltuk 3x75 egység a három napon át. Így mindig 3 tüszőm lett. De ugye ezek sem sikerültek.

Februárban kezdtük az első lombikot. Ott 150 egységet kellett adnom naponta talán 7 napig , na azt hittem brutál sok tüszőm lesz, hisz az első inszemnél 5 lett, itt meg ennyi szuri, ennyi sok egység. Megyek az ultrahangra és csak 5 volt ennyitől is. Én úgy elkeseredtem. Mint akit pofán vertek. Ugye itt olvasgattam hogy lehet el sem jutnak addig míg kell stb… de azért irtak egy jót is, hogy végül is csak egy kell aki sikerül.

Na ezen az ultrahangon még emelt a dózison a doki. De maradt az 5 mikor 10-15 között kellett volna lenni.

5 leszívtak, 1 üres volt, 3 rendben volt, 2 beültettek és 1 megtapadt. Novemberre vagyok kiírva.

Szerencsére semmi mellékhatásom nem volt. Még leszívás előtt elmentem a szokásos aerobicra mert tiszta ideg voltam és ez ugye levezeti. Nem fájt semmim. Nem volt gáz a leszívás sem. Háromnegyed tízkor feküdtem fel, 10 kor már ébredtem az őrzőben. Szóval épp elaltattak és már ébresztettek is fel. Kikellett várni a 2 óra pihenőt és utána 1,5 órát utaztam haza. Kicsit pihentem itthon, de nem volt sem fájdalmam sem semmi. Utána elmentem beültetésig pár napot dolgozni. A beültetés sem fájt, még csak kellemetlen sem volt. Mire észbe kaptam kész volt. Utána 2 hét tp a tesztig, majd ráhúztam még 1 hetet. Azóta dolgozom. Igaz, hogy irodán, most már kicsit fárasztó de bírható még.

Szóval amennyire tartottam tőle, meg amiket olvastam szerencsére nem úgy volt. Nyilván aki rendben volt az nem nagyon írja le, és szinte csak rossz dolgokkal találkoztam a neten.

aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a hozzàszolasod,számomra hasznos volt.nekem az inazeminacoknal bemfolât kelet szurnom, annak sem volt mellékhatása. Gratulalok a babához
aug. 12. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!