Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombiknál kinek meddig tartott...

Lombiknál kinek meddig tartott a stimuláció?

Figyelt kérdés
En most tartok az 5.napnal,penteken megyek ultrahangra.ovaleapbol kell 225egyseget szurnom. Nektek hany napig kellett adni a szurit? Letezik olyan hogy 6napi adag eleg? Vagy szamitsak ra hogy penteken fogok meg kapni par napi adagot?

júl. 17. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ovalep az érlelő és általában kell másik szuri is (Cetrotide)ami visszont megakadályozza hogy idő előtt megrepedjen.

Pénteken majd látja UH-n hogy értek a tüsszőid attól függ mit kell még szúrni.

Leszívás előtt kell majd az Ovitralle az a tüsszö repesztő.

júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fogsz még kapni.

Nekem így zajlott a stimuláció:

[link]


De ez nem jelent semmit, neked lehet tök máshogy lesz. Nekem a végén bemfolát írtak fel ovaleap helyett, elvileg ugyanaz a kettő, csak a bemfolából volt olyan kiszerelés, ami nekem kellett.

júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elsőre kaptam 5 napig lethrozolt meg estrofemet, aztán az estrofem ment tovább és mellé együtt kaptam ovaleapet és pergoverist. A végén még ehhez bejött a ganirelix és egy repesztö. Volt ebből egy 16 és egy 21 napos. Sajnos nálam nem túl jó a helyzet.. (kori pf.kimerules) nem lett baba.
júl. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem kedden leszivtak 5db lett. 6nappal inditottunk es kaptam melle meg 3 napi adagot,de elso ultrahangon mar meg mondta a doki hogy mikor lesz a leszivas. Holnap vissza is kapok egyet. 1fejlodesnek indult 3pedig meg nincs kifejlodve,de azzal is probalkoznak. Arrol holnap kapok bovebb infot.
júl. 24. 13:47
 5/6 anonim válasza:
Kedves 3-as nekem is korai pf kimerülés van. Hány éves vagy és milyen értékeid voltak, ha kegkérdezhetem?
júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok egy évvel ezelőtti AMH-m 0.2 (gondolom azóta nem lett jobb, de majd most lesz vizsgálat úgy frissebbet nem tudok mondani..)


FSH - LH mindig normális volt, uccso stimum áprilisban volt (kb 4-5)

TSH 1- 1.5

Ösztrogén az olyan alacsony, hogy azt szokták írni a leletre hogy kevesebb mint 18.. és az első ami már valszleg gyanakodasra adott okot, csak akkor még nem tudtuk, hogy ilyen szar lesz az AMh, hogy a tesztoszertonom is irtó alacsony volt tavaly nyáron.


Pcos-ir nincs, krónikus betegségem nincs, sportolok , tulsulyom nincs. Nem tudják mitől lett ez.


17ben született egy kisfiam, ő spontán fogant, így lehet mi abba is hagyjuk ezt már a férjemmel, mert a kezelőorvosom szerint nekem már csak a donoros lesz valszleg sikeres, de azt meg nem tudjuk megfizetni.

júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!