Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elmondanád a szüleidnek, hogy...

Elmondanád a szüleidnek, hogy egy éve nem sikerül teherbe esned?

Figyelt kérdés
Most fogunk menni kivizsgálásokra. Nem tudom, hogy az a jó ha tudnak róla (valószínű idegeskednének), vagy az a jó döntés ha kihagyom őket ebből? Egyébként nagyon jó a viszonyom velük, tudom hogy bármit elmondhatok, ez a téma mégis kérdéses számomra. Ti elmondanátok/elmondtátok?
2023. okt. 16. 18:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Anyámmal jó a viszony. Viszont nála ezek a témák (pl szex, szülés, mensi...stb) mindig is tabu volt. Vele lehetetlen erről beszélni.

Így emiatt nem avatnám be.

De ha nyitott lenne rá (már gyerekkoromban isntabu volt, így gyanítom az is marad) akkor elmondanám

2023. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kapcsolatunk, bennem fel sem merült, hogy ne mondjam el, tudott végig az egész folyamatról
2023. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám, anyósom, tesómék és sógoromék/sógornőmék is tudták, hogy próbálkozunk, és hogy nem sikerül, bár a korom miatt ez nálunk várható volt. A vetélésemet utólag, a lombikokatt menet közben tudták. Nekem jó velük a viszonyom, segített a törődésük, kedvességük, együttérzésük, senki nem volt tolakodó vagy okoskodó (de más dolgokban is ilyenek, ezért is mondtuk el). Voltak időszakok, mikor kicsit leült a dolog, elakadtunk, ilyenkor annyira nem volt jó, ha kérdezték, mi újság, mi történik, de vagy nem mentem egy pár hétig családi eseményekre vagy mondtam, hogy most nem történik semmi és nem is szeretnék ma erről beszélni és tiszteletben tartották.
2023. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mondanám el!
2023. okt. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem jó a viszony. Fel sem merül jó viszonyokban ilyen kérdést idegenek elé tenni.
2023. okt. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%

Kb egy év után mondtam el anyukámnak, hogy már próbálkozunk egy ideje, de szabálytalan a menstruációm is, úgyhogy kezdünk egy vérvétellel.

Na ekkor még nem tudtam, hogy már bizony terhes voltam, másnap pozitív lett a tesztem, spontán megfogant a fiunk.

2023. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam el, pedig jó a viszony.

De óhatatlanul rápörögne, érdeklődne folyamatosan, orvost ajánlana meg kiborulna ha sikertelen. Ez az én és a férjem ügye, szólunk majd ha sikerült. (5 hetes terhes vagyok most, 12. hétig nem tervezem elmondani ezt sem).

2023. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk jó a kapcsolatunk, de nem

mondtam el, es most sem csinálnám máshogy. Éveken at senki nem tudta h lombikozunk, es nagyon jó volt így. Amikor végre sikerült, akkor elmondtam neki, de most is csak a legszűkebb belső családi kör tudja, hogy lombikbaba. Nem szégyellem, vagy ilyesmi, de szerintem ehhez senkinek semmi köze, legbelsőbb magánügy. Tanácsra, vigasztalásra stb nekem nem vt szükségem lombikozas alatt, főleg nem olyanoktól akik nem mentek at ezen es nem tudnak semmit erről.

2023. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a terhességet is csak akkor mondtam el, amikor már kezdett látszani es rákérdezgettek (16.hét körül)
2023. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!