Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Stressz miatt nem jon a baba?...

Stressz miatt nem jon a baba? Hogy lehet ebbol kilabalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 5 eve volt az elso panikrohamom, azota a szorongas szinte mindennapossa valt. Eleg sok stressz er, sajnos nem olyanok, amiktol konnyen meg lehet szabadulni (jelenleg az oka hogy egy eve kulfoldre koltoztunk, itt dolgozunk, probalok beilleszkedni ebbe a tarsadalomba, nyelvet tanulok stb).

9 honapja probalkozunk az elso babaval, elotte 6 evig fogamzasgatlot szedtem.

Azthittem emiatt varat magara ilyen sokaig, ezert voltam kivizsgalason, pajzsmirigy, hormonok minden rendben van. Volt egy par honap amikor neztem ovu teszttel mikor van a jo ido, akkor egyutt is voltunk ket naponta. Aztan ezt abbahagytam, nem akartam erre is ragorcsolni. Mivel testi oka nincs, igy valoszinuleg a stressz miatt nem jon a baba.

Haziorvos nyugtatot nem irt fel (nem is szivesen szednek), megis kene valami, mert sajnos nem tudok kikapcsolni, folyton jar az agyam a munkan, tanulason, Magyarorszagon hagyott beteg anyukamon, meg akkor hogy a baba miert nem jon mar.. emiatt a panikrohamok mar mindennaposak.

Akit sok stressz ert a mindennapokban, esetleg panikrohama is ilyen gyakran volt, Ti hogy tudtatok ezeket elengedni hogy a “babaprojektre” koncentralhassatok?


2021. dec. 21. 19:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Volegenyem szulei es testvere itt vannak, tolunk par hazra elnek ugyhogy a segitseggel nem lenne gond 😊

Ok mar 11 eve itt elnek, csak en koltoztem ki egy eve a paromhoz, ugyhogy a beilleszkedessel es a nyelvtanulassal csak nekem vannak gondjaim.

Az alapot mar megteremtettuk, 3 szobas lakasban elunk, 2 autonk van, van megtakaritasunk es minden ami penzugyileg kell, csak a lelkiekben kellene segitseg.

Viszont szerintem amint itthon leszek majd a babaval, megszunik a munkahelyi stressz ugye, addigra a nyelvvizsgam is meg lesz mar boven, igy teljesen a babara tudok majd koncentralni.

2021. dec. 23. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!