Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt úgy valaki, hogy mindent...

Járt úgy valaki, hogy mindent szépen eltervezett a 2. babával, folytatólagosan otthon akart maradni az első baba után, de valamiért nem így alakultak a dolgok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a Gyed lejárta után nem akart visszamenni dolgozni, hanem újra babát szerettek volna, de valami miatt nem így jött össze.

A fiam szeptemberben lesz 2 éves, szeretnénk, ha addig összejönne a kistesó, és akkor elmegyek újra táppénzre. Eddig bele sem gondoltam, hogy nem sikerülhet így a tervünk, Gyesbe nem szeretnék belemenni. Ha nem jönne össze a dolog, azt sem tudom, mit csinálnék a fiammal, mert nálunk a bölcsiben várólista van, lehet, fel sem vennék már!

Így, hogy már közeledik a szeptember, most kezdek csak belegondolni, hogy mi van, ha mégsem így sikerülnek a dolgok. Eddig tiszta optimista voltam, de már 2 hónapja nem védekezünk és még mindig nincs baba:-(


2010. júl. 10. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Én is ebben a cipőben járok. Kisfiam másfél éves. Mi már február óta nem védekezünk, kiderült, hogy valószínűleg hormon problémám van. Én is azt hittem pikk-pakk összejön, úgyhogy most eléggé kétségbe vagyok esve. Muszáj lesz bölcsit keresnem. Megpróbálom többe is beíratni, csak felveszik valahová.
2010. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Szia mi is ebbe a cipőben járunk kivéve hogy az én kislányom már ovis ,de a tesó egyenlőre nekünk sem akar jönni valami miatt,pedig a kislányom elsőre összejött 2 védekezés nélküli együttlétből és nem is volt tervezve,most meg hogy szeretnénk nem jön a babus.Úgy látszik igaz az,amikor nem akar az ember babust akkor tuti jön amikor meg szeretné akkor nem,vagy nem tudom már mit gondoljak.

Kívánom hogy Nálatok minél hamarabb jöjjön a babus,még én sem adtam fel a reményt.

2010. júl. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem,csak én gondolom így!

Február óta próbálkozunk a tesóval (akkor volt másfél éves a kisfiam),mondom,összejön,mire két éveske lesz a fiam,addigra jön a tesó is,főleg,h aug.-ban nekem is lejár a gyed-em.Hát nem jött azóta,ma viszont pozit teszteltem,remélem mostmár itt az icipici tesóka a pocimban....

2010. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok a pocaklakóhoz! :-)

Nekünk is amilyen gyorsan összejött az első gyermekünk, nem hittem volna, hogy a másodikra ennyit kell várni (relatív ennyit).

Hormon probléma mitől lehet? Nem állt még helyre szülés óta, vagy valami más a gond? Nekem össze-vissza szokott megjönni, ez is csak nehezíti a helyzetet.

Én mindenkinek szorítok a két csíkért!!

2010. júl. 11. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk. Csak mi úgy terveztük, hogy mire a nagy oviba megy megszülessen a kicsi. Tavaly júniusban kezdtünk próbálkozni, de eddig semmi. A fiam két hét múlva tölti a 3 évet. Úgyhogy ugrott a terv. Szerintem én kiveszem a szabimat ami jár és utána megyek vissza dolgozni. Majdcsak összejön egyszer. De én is nagyon el voltam keseredve, azt hittem hamarabb összejön a tesó, bár a fiunkra is 1,5 évet vártunk. Most már úgy vagyok vele jön amikor jönni akar.
2010. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!