Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitségetekre lenne szükségem...

Segitségetekre lenne szükségem! Talán? (Lennt)

Figyelt kérdés
5.-e körül kellett volna megjönnie.De semmi!A hasam az napokig görcsölt.fáj a mellem.Már 2 napja émelyeg a gyomrom.Hányingerem van.Ugy vettem észre mintha lenne egy kis vizes folyásom.Nem tudom mit jelenthet.Talán baba?Egyenlőre még tesztet nem akarok csinálni.Kiváncsi lennék a véleményetekre!Előre is köszi
2010. júl. 10. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezek már elég gyanús jelek, hogy ott van egy pici élet a szíved alatt. De mért nem akarsz tesztet csinálni?
2010. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok egyelőre tesztet csinálni,mert a gyógyszert még csak nemrég hagytam abba.És arra gondoltam hogy lehet ez zavarta össze a szervezetemet.Bár már volt hogy szüneteltetnem kellett a gyógyszert 6 hónapig,de akkor semmi ilyen tünetem nem volt.
2010. júl. 10. 14:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Elég baba tünet :) Tesztelj, és írj majd!!!
2010. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Nekem 8-án kellett volna megjönnie, de eddig semmi. Én csináltam egy tesztet ma, de negatív lett. Nekem ez a második gyógyszermentes hónapon eddig mindig pontosan megjött 28. napon még a múlt hónapban is csak most nem és nem tudom hogy most mi van. :-)
2010. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is múlthónapban hagytam abba a gyógyszert de én kis is felejtettem 3-at. A lényeg az h a párommal együtt voltunk elég sokat, de a nem várt napra megjött de teljesen más volt amilyen sokott lenni, mennyiségre is. Rá egy napra teszteltem és halvány pozitívat kaptam, majd 3 napra rá csináltam egy délutániból és az halvány negatív volt. Szerdán a reggeliből i csináltam és erősebb csíkot kaptam, ma is csináltam a reggeli vizeletből és negatív lett:(. Most én sem tudom h mivan:(Orvoshoz még nem meek mert korai lenne! Ja és mensi ota egyfolytába folyásom van, ami soha nem volt nálam !
2010. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocsi a 3 napra rá is halvány pozitív lett elirtam:)
2010. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van tejes folyásom illetve nagyon fájnak a mellbimbóim. Eddig ezek a tünetek nem szoktak lenni. Viszont a tesztek elkeserítenek. Én ha jövő hétre kapok időpontot elmegyek dokihoz ha megjön ha nem.
2010. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez az h nálam is olyan mint ha viz jönne ki, na meg persze a sűrűbb része is jön!
2010. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
húúúúúúúúú csajok akkor izgulhatunk együtt.Nem merem beleélni magam,de nagyon szeretném.Majd irjatok meg ,hogy sikerült-e.Szoritok nektek
2010. júl. 10. 17:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi is szorítunk neked. Igaz én már egy kicsit elkeseredtem mert itt már írták, hogy a tesztnek már mutatnia kellett volna vmit.
2010. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!