Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy szükségem lenne a segítsé...

Nagy szükségem lenne a segítségetekre! Szerintetek mitől lehet? Lehet beágyazódás? Mikor érdemes akkor tesztelni? Volt olyan aki a menszi alatt esett teherbe? Mikor tesztelt?

Figyelt kérdés
A férjemmel már 2 éve próbálkozunk a babával mindeddig sikertelenül, mind a ketten voltunk orvosnál és rendben van minden! Már az utolsó hónapokban 2 naponta próbálkoztunk sé még mindig semmi! A ciklusaim rendszeresek 30 naposak! Gondoltuk a férjemmel hogy talán menszi alatt is meg kellene próbálni a dolgokat hátha! Szombaton meg is jött és vasárnap együtt voltunk a férjemmel! Az pontosan 6napja volt, ma meg úgy érzem hogy mindjárt meg fog jönni megint!
2010. aug. 6. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan csajt akinek menstruáció végefelé volt a peteérése és épp azért nem sikerült összehozniuk a babát hosszú évkig.

Anno a nők nem éreztek semmit, se peteérést, se beágyazodást se semmit.onnan tudták hgy babát várnak hogy kimarad a vérzésük.Mi változott? érzékenyebbek a nők ,ennyire figyelnek a jelekre vagy csak bebeszélik maguknak

2010. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A 2 év alatt hőmérőztél és használtál már ovu tesztet? Tudod, hogy kb. mikor szokott lenni a peteérésed?

Én arra tippelek, hogy inkább most lesz pé-d...

2010. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tegyük fel,neked épp mensi alatt volt peteérésed(nem valószinű de tegyük fel)Azóta 6 nap telt el,nagyon kevés idő a beágyazódáshoz.Nem lehet beágyazódás mert a megtermékenyüléstől 7-10 nap múlva történik meg a beágyazódás.Szóval ha esetleg sikerült így mensi alatt teherbe esned,akkor a beágyazódás jövőhét elején-közepén fog megtörténni.Szóval nem beágyazódástól van tüneted.


Szerintem is inkább most fogsz ovulálni.

Bár még azt is korainak tartom....30 napos ciklusnál....


Azért próbálkozzatok tovább:))


32 hetes kismama.

2010. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Nem tudom mire gondoljak! Ha mind a ketten makk egészségesek vagyunk, akkor miért nincs még baba :( Mondjuk anyukámnak is 2év próbálkozás után jöttem össze! Azért próbáltuk így í férjjemmel, mert menszi után végig 2naponta próbálkoztunk semmi és a nődoki mondta hogy az a 4nap alatt is próbálkozzunk hátha, mert sok olyan nő van aki menszi alatt esett teherbe! Az ovu teszt valahogy nekem nem vált be! Nem akartam ennyire rágörcsölni! Akkor várjak mensziig a teszttel? Vagy nem! Összezevarodtam, mert eddig menszi után 6nappal még soha nem éreztem hogy így fájna a hasam mintha megakarna jönni! Most először érzem ezt a 2 év alatt!
2010. aug. 6. 10:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem terhességtől fáj a hasad az tuti!

Bármi mástól viszon tigen,mondjuk most lesz egy sikeresebb tüszőrepedésed,van olyan is,hogy egyszerre több tüszőből szabadul ki érett petesejt.Tudod,ebből lesznek az ikrek:))Lehet neked ez pont egy ilyen hónap lesz ki tudja....Tessék próbálkozni.:))))

Tesztelni csak akkor érdemes,ha nem jön meg a következő mensid.


32 hetes km

2010. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg most lehet pé-m? Akkor belehúzunk apával :) Olyan jó lenne ha végre 2 év után én is babás lehetnék! Lehet attól lehet mert a doki mondta 2hónapja hogy szedjek clostit és most járt le a 2hónap! Lehet segített a pé-ben nem? És azért érzem hogy...:) Na nem tudom mindenesetre végigtornázzuk ezt a hónapot is :D
2010. aug. 6. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan!

A Closty meghozta a hatást.Lehet eddíg fel sem tünt neked a peteérés mert nem okozott tünetet vagy nem is volt peteérésed.(ezért kaptál Clostyt)

De most a Clostytól beindult a peteérés és attól érzed a hasfájást.Szerintem ez lesz.Húzzatok bele de gyorsan:)))

Jaaaj és mérd a hődet!!!!Azzal alátámasztod a peteérésedet!


32 hetes km.

2010. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig azért nem hőmérőztem mert soha nem értettem a lényegét! Amikor a legalacsonyabb a hőm akkor van pé-m? Mert most elkezdtem vasárnap óta mérni és 3 tizeddel lejjebb ment mint vasárnap! Na akkor most belehúzunk a dologba! Akkor lehet tényleg a closti hozta meg a pé-t és eddig nem is volt? Mert eddig nem éreztem ilyeneket! Na majd kiderül 28.-án akkorra nem várom! :) Nagyon édesek vagytok és gratulálok a babához
2010. aug. 6. 10:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Kismami vagyok:amikor lejebb megy a hőd,akkor az jelzi,hogy megérett egy tüsző(vagy több)ez a peteérés időszaka úgy 1-2-3 nap is lehet.Tehát ekkor alacsonyabb a hőd az átlagtól.Innentől lehet akciózni!Amikor azt látod,hogy egyik reggel felugrik a hőd,magasabbra mint az alaphőd volt,vagy csak egy kicsit is de felugrik,akkor az azt jelenti,hogy meg is repedt az érett tüsző.Ez az ovuláció.Ezen a reggelen kéne,hogy a már benned lévő kiskatonák eljussanak a petesejthez:))

Nyugi,fog ez menni.Ez a hőmérőzés lényege.Ha felugrik a hőd,akkor tuti volt ovud is.

Szóval ha neked most leesett a hőd,kezdjetek akciózni,és mérd minden reggel,szerintem hétfőig felugrik a hőd,és lesz ovud.

2010. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!