Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mutat peteérést az...

Miért mutat peteérést az ovulációs mikroszkóp a férjem nyálából?

Figyelt kérdés
Nők ezrei bíznak ebben a kis kütyüben,s kukkolják nap mint nap h alkalmas e az idő a fogantatásra..köztük én is.Valóban ekkora átverés lenne az egész?
2008. nov. 13. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csajok, én jobbat tudok!!!


Kiskatona vizsgálat PG53-al!!! Halál komoly!!! Gülüzött már a szemem mire megláttam amit kell. Állati. Ott rohangálnak a kölkök azon a kis lapon.....és milyen kis picik...:))))))

2008. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó nem rossz ötlet:D

Nahát,tegnap írtam a gyártónak ez ügyben,s mára már valóban nagyon korrektül vissza is írtak!

Íme a válasz,ha valakit esetleg érdekel:


Tisztelt Hölgyem!


Első kérdésére sajnos nem tudunk megalapozott választ adni. Nem ismerjük a férfihormonok kémiáját, valamint működési mechanizmusát. 17 éves forgalmazási tevékenységünk során előfordult már olyan kérdés - természetesen kizárólag hölgyekre vonatkozóan - hogyan lehet, hogy a kora reggeli nyál minta páfrányos rajzolatot mutatott, míg a napközben a vonatkozó előírások megtartásával vett nyálminta már nem. A kérdés boncolgatása közben kiderült, hogy több hölgy is valamilyen légzőszervi probléma (pl. orrsövény ferdülés) miatt nyitott szájjal alszik, és reggelre meglehetősen kiszáradt szájjal ébred. Ilyen esetben az ébredés utáni nyál mmennyisége egy ideig meglehetősen kevés. Ez esetlegesen lehet oka egy viszonylagosan magasabb sótartalomnak. Mindez azonban csupán feltételezés volt. Erre vonatkozó kutatásokról nincs tudomásunk.


Sikeres foganás esetén a páfrányos kép valóban megmarad. Ezt a megtermékenyült petesejt védelme, fejlődésének támogatása céljából emelkedett szinten maradt ösztrogén hormon koncentráció okozza. A megemelkedett ösztrogén szint időtartama egyénenként meglehetősen eltérő, 4 de 12 hét is lehet.


Tisztelettel


Gebauer Ferenc

Aquincum Express Bt.

1031 Budapest, Keve utca 51.

Tel.: 06 1 242 1673

Fax: 06 1 454 0428

Mobil: 06 20 982 7104

2008. nov. 14. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!