Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még megvan, de páfrányt mutat...

Még megvan, de páfrányt mutat az ovulációs mikroszkóp, ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Reggel kíváncsiságból "mintát vettem" valami furcsa sugallat hatására és mikor hazajöttem, megdöbbenve láttam, hogy páfrányt mutat az ovulációs mikroszkóp. 3 napja jött meg, és még nagyban benne vagyok. Az előző baba 5 év után jött össze, reméltem, hogy a következővel szerencsésebb leszek, de lassan 1 éve minden hónapban csalódás ér... Már középidő előtt szoktam kezdeni a tesztelést, de szinte sosem tudtam elcsípni a peteérést. Emiatt jutott eszembe, hogy egy lehetetlen időpontban megnézem, és úgy tűnik jó volt a megérzésem. Teherbe lehet így egyáltalán esni, hogy menzesz alatt van a peteérés? - már persze ha tényleg létezik ilyen.
2011. ápr. 21. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
én is megvettem nagy reményekkel a mikroszkópot,de hát nem sokat ér...össze vissza mutat mindent,pedig betartom az utasitásokat. sokszor mutat páfrányt mikor tuti nem volt(ovuteszt alapján)sajna szerintem nem megbizható...:(
2011. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A férjem nyálából is páfrányt mutatott:)Szóval erről ennyit:)
2011. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem se mutatta normálisan a peteérést. :( Szerintem felesleges használni.
2011. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak ovukor mutat páfrányt. Mondjuk, most annyi a furcsaság, hogy tegnapra nem vártam, de ma reggel negatív és ennek ellenére 1 hete páfrányos. És jól csinálom, mert már majdnem 1 éve használom. 1 hete nagyon fájt a petefészkem, azért néztem (tehát lehetett peteérés) és azóta egyfolytában páfrányos. Ilyenkor mi van szerintetek?
2011. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is vettem ovu mikroszkópot, de semmit sem ér. Egyszer sem mutatott páfrányt, pedig a digitális kimutatta, amikor tényleg volt peteérésem, mert szurkált a petefészkem, leesett a hőm, meg minden...

Szóval a mikroszkóp sok esetben nem a valós dolgot mutatja.

2011. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!