Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy a reggeli...

Létezik olyan, hogy a reggeli nyálból inkább buborékos (de elég furcsa) a mikroszkóp, de ha rajta marad a nyál (a reggeli), délutánra sűrű páfrányt mutat?

Figyelt kérdés

Az előbb néztem hüvelyi váladékkal is, de most is inkább nagyon sűrű páfrányt látok. Ilyenkor mi van??? Más is járt már így? Ma vagyok a 27-dik ciklusnapom, a ciklusaim átlag 30 naposak, a hőm reggel 37 fok volt. Ja, és egy kicsi barna folt van a tisztaságimon.

Itt a diagrammom:


[link]


2008. dec. 13. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg kell várni a teljes száradást, ami akár több óra is lehet. Végig szoktad pásztázni az egész felületet, mert van, hogy elbújnak a páfrányok...

Nekem a peteérés után pár napig semmi, aztán újra megjelentek a páfrányok. Aztán a kimaradt napon pozitívat teszteltem.

2008. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!