Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mutat peteérést az...

Miért mutat peteérést az ovulációs mikroszkóp a férjem nyálából?

Figyelt kérdés
Nők ezrei bíznak ebben a kis kütyüben,s kukkolják nap mint nap h alkalmas e az idő a fogantatásra..köztük én is.Valóban ekkora átverés lenne az egész?
2008. nov. 13. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikor "köpött" rá a férjed? A nyál Nátrium-klorid koncentrációjának változása okozza az ún. "páfrányosodást". Ezért van ráírva a használati útmutatóra, hogy evés/ivás/dohányzás után 1 órán belül nem használható. Legjobb, ha ébredés után rögtön mintát veszel. Egyáltalán nem átverés, tudományosan alátámasztott tények szerint működik. Csak helyesen kell használni.
2008. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az előbbi vagyok megint. Még egy dolog eszembe jutott: A NaCl koncentráció változását a nyálban hormonok szabályozzák. A férfiak hormonrendszere gyökeresen eltér a nőkétől (más hormonok, más hatásmechanizmusok vannak jelen). Vagyis férfiak számára értelemszerűen nem érvényesek a következtetések, amiket a nyálmintából ki lehet olvasni.
2008. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia!

érdekes,hogy egyáltalán megfordult a fejetekben,hogy kipróbálja a férjed :) nekem is bejött! csak nekem a végén is páfrányt mutatott,és mint kiderült,akkor már terhes volta,és azt is kimutatja! sok sikert!

2008. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajna az övé még páfrányosabb volt,mint az enyém:)Rögtön ébredés után "teszteltünk":)Én is bíztam eddig benne,főleg h pé. után félig páfrányos maradt..de most..
2008. nov. 13. 14:14
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert ez egy nagy hülyeség. Csak azért találták ki, hogy a sok gyerekre vágyó nő minél több pénzt hagyjon a patikában.
2008. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, de nincs igazatok! Egyszer már leírtam itt, hogy a férfi hormonrendszere eltér a nőkétől! A "páfrányosodást" az ösztrogén nevű NŐI NEMI HORMON!!! okozza. Vagyis ne várd, hogy a férjednél is értelmes dolgot mutasson! Ha nem bízol benne, az a te dolgod, elhiszem hogy van ilyen. De pusztán ebből kiindulva, megfelelő információk hiányában ne húzzál le egy olyan módszert, ami már rengeteg nőnek segített! És ami egyáltalán nem sarlatánság! Bocsánat, ha kicsit indulatos voltam!
2008. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kérdésem a pg53-mal kapcsolatban, amit megtettem a cég honlapján. Azonnal megválaszolták korrekt módon. A megfelelő használatát szerintem meg kell tanulni illetve kitapasztalni, akkor jó segítség lehet. Legalább ennyi tévedési lehetőség van a többi módszerben is.
2008. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy jutott eszedbe ilyet csinálni?Miért kéne rárakni az ő nyálát?Hát ez vicces!
2008. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A pasik szeretnek mindent kipróbálni, ami számukra a nők titokzatos és soha meg nem érthető világából való. Én pl azon kaptam uracskámat, hogy egyik nap a mellszívóm vizsgálgatja beható módon, tágra nyílt szemekkel. Na az volt a vicces!! Ez nem is baj, így legalább közelebb kerülnek mindennapi problémáinkhoz és hozzánk.

Bocs az off-ért...

2008. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A férjem azért olyan nagyon nem volt oda tőle h kipróbálja,de azért sikerült meggyőznöm..:)itt olvastam h vki a 6 éves kislányán próbálta ki,és páfrányos volt..Gondoltam én meg kipróbálom vele..Az indulatosságot nem értem,s nem is győzött meg,de ez itt a vita helye!Számomra a páfrányosodás "értelmes" dolog,hisz az útmutató azt írja h a fokozott ösztrogéntermelés a só feldúsulását okozza,s tudtommal a férfiak hormonháztartásában nincs ösztrogén,legalábbis nagyon kevéske.körkörös,amorf alakzatot vártam.Ha kapnék egy értelmes választ,h náluk eztmelyik hormon, mi okozza,akkor megnyugodnék,így köszönöm annak a válaszolónak az ötletet,aki beírt a gyártónak!És persze a többieknek is.:)
2008. nov. 13. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!