Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még babás? Ma vagyok...

Lehetek még babás? Ma vagyok a ciklusom 23. napján, és reggel megjött, vagyis inkább sötétbarna.

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 23. napján,és reggel megjött,vagyis inkább sötétbarna. Múlt szombaton voltam dokinál,nagyon görcsöltem,azt mondta semmi baj,félidős fájás.Szerintem a pém.júni.26.-án volt.Reggel egy kicsit görcsölgettem,de már nem.Lehetek még babás szerintetek?Vagy már ne is reménykedjek,majd következő hónapban!
2010. júl. 8. 13:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónapja ..:)lehet talán kicsit türelmetlen vagyok ..de Te is biztos tudod milyen érzés,h szeretnétek babát és nem jön össze ..és tudod késett is és annyira reménykedtem benne h talán most összejött ..de sajnos nem ..remélem következő hónapba mindkettőnknek összejön ..:)és boldog kismamák leszünk :)
2010. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!