Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van 3pozítiv tesztem. Ma...

Van 3pozítiv tesztem. Ma reggel sötétbarna folyásom volt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Nekem is ilyes valami volt 2 pozitiv teszttel,pont vasárnap történt egy délutáni alvás után velem,hogy nekem is volt kevés folyásom igy rögtön a korházba mentünk és ott állapitották meg,hogy terhes vagyok és kezdödő vetélésem van.Adtak hcg injekciokat,hála Istennek megmaradt a baba.Helyedben én is elmennék nödokihoz.Lehet,hogy semmi komoly,de lehet,hogy az.Sok sikert!Remélem minden rendben lesz!!!

2009. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ. Hétfőre kaptam időpontot, szerinted késő?

2009. jan. 9. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem azonnal menj!
2009. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehogy várj hétfőig, az már rég késő lesz. Irány a doki!!!

Majd írj, hogy mi lett.

2009. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most menj dokihoz!!!!! Nekem is így kezdődött, másnapra már véreztem is és elment a babó!

Drukk hogy csak egy ártalmatlan barnázás legyen, ami előfordul. De jobb félni mint megijedni...

2009. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, és meg sem vizsgált. Azt mondta, hogy ameddíg nem vérzek nincs baj.

Hétfőn megyek magánra, SZTK-alapon semmit nem ér az egésszégügy.

Remélem nem lesz semmi baj.

2009. jan. 9. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez kész röhej, hogy ennyivel elintézték. Ha már elkezdesz vérezni akkor már nem nagyon lehet visszafordítani, ezt kéne megelőzni. Akkor mindenképpen feküdj addig amíg nem lát másik orvos. Nagyon szorítok!Majd írj hétfőn, hogy mi lett veled!
2009. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!