Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kit válasszak debreceni...

Kit válasszak debreceni nődokik közül: Sápy Tamást, Juhász Alpárt, Krasznai Zoárdot?

Figyelt kérdés
Ki mit tud róluk, milyen dokik, és mennyit kérnek?
2008. nov. 12. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Szia!Juhász Alpár Gábort NE! Ő egy kicsit elszállt nem ajánlom.Viszot Én májusban Krasznai Zoárdnál szültem(anyák napján:-))Nagyon jó doki merem ajánlani.Tőlünk összesen 60000ft-ot kapott vizsgálatokkal együtt és még utána is beszéltünk és nem volt elégedetlen.Nagyon lelkiismeretes.Ha esetleg telefonszám kell írj privit.
2008. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont az ellenkezőjét mondom, mint az előttem író. Én ugyan még nem szültem nála, de egy hihetetlen lelkiismeretes, kedves és vicces fickó. Mindenről lehet vele beszélni, én őt ajánlom neked.
2008. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én Sápy doktornál szültem, aki fiatal kora ellenére már adjunktus ügyeletvezető a klinikán. Nagyon megnyerő, korrekt orvos, mindenben számíthattam rá. Bár a szüléstől nagyon féltem, az ő kezeiben biztonságban éreztem magam. Nem sok fájdalmam volt, mert Sápy doktor az epidurális fájdalomcsillapítás híve (úgy tudom), nálam is ezt alkalmaztatta.

Így született meg a kis Dórikám, köszönet érte (egyébként inszeminációs baba, ezt is a doktoromnak köszönhetem, mert a meddőségi a fő szakterülete)

2009. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én Sápy Tamást ajánlanám. Nagyon korrekt, lelkiismeretes és egyáltalán nem pénzéhes orvos. Nála szültem iker gyermekeimet. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Köszönök mindent neki ezúton is!
2009. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Juhász Gábor nagyon jó doki. Én nála szültem. Nem akart elfogadni pénzt, de én mégis odaadtam.

Vele őszintén lehet beszélni, és nem olyan mint a körzeti dokim, aki egy maradi "nagyokos". Én megbízom Juhász dokiban, és a második babám is nála szülném.

2009. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Juhász Gábor dokinál szültem, és nagyon rendes volt. Nem akart pénzt elfogadni, de én ragaszkodtam hozzá.

Egyik ismerősöm Krasznainál szült volna, de otthagyta 1 órával a szülés előtt,mert mennie kellett a magánrendelésre, ami ugye "fontosabb"....na ennyit róla.

2011. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!