Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 7-én volt elméletileg...

November 7-én volt elméletileg peteérésem, szinte minden másnap együtt vagyunk a párommal előtte is és utána is.Honnan tudom, hogy sikerült-e? Mennyi idő amíg jelentkeznek a jelek?Mikor tudom hogy babát várok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 14:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Gy. vagyok. az "azonos időpontos".

Nekem megjött, nincs baba:(

Nálad mi a helyzet?

Remélem jobb hírekkel szolgálsz.

2008. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Jaj annyira sajnálom, hogy nem jött össze:(.fel a fejjel a remény hal meg utoljára!Nekem még nem jött meg,pedig ilyenkor már érzem általában de most még semmi jele hogy meg fog jönni még várok:)Bárcsak minden olyan egyszerű lenne...Az élet csupa megpróbáltatás.Azért szorítok a következő esélyes napotokhoz!(A)
2008. nov. 21. 14:51
 13/27 anonim ***** válasza:

Remélem nektek sikerült!!!:)

Nem tesztelsz?

Visszanézek rád, majd Írj!

2008. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Hahó ( A. )!!!

Nézegettelek, de nem írtál és vártam a jelzésed! Lesz baba?

Írj!!!

2008. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Szia Gy!

Hát az van hogy még mindig nem jött meg és ma reggel csináltam egy tesztet de negatív lett, nem vagyok elkeseredve addig amig nem jön meg, addig van remény.Nagyon szomorú voltam mikor láttam a minusz jelet.De lehet hogy túl korai még, pár nap múlva megismétlem.Gondolj rám puszi A

2008. nov. 25. 17:42
 16/27 anonim ***** válasza:
Minden nap Rád nézek, csak ne felejts el írni, nagggggyon szorítok neked!!!!!
2008. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Szia,

Gy. vagyok, bocs, hogy zaklatlak, de itt vagyunk az újabb peteérés körül, most már biztosan tudsz valamit. Ugye?

Nagyon várom, hogy írj, remélem jó híreket kapok. :)

Mi megint rajta vagyunk, talán most, csak már ne kellene folyton reménykedni... :(

2008. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Szia Gy!

Holnap megyek orvoshoz nagy reményekkel, még nem jött meg és nem is érzem ugy hogy megfog, de mást sem, nem vagyok rosszul, nincsenek tünetek.Fáradékony vagyok és eszem sokat.Olyan jó lenne ha azt hallanám amit szeretnék. Azóta nem csináltam tesztet az orvos biztossabbb. A szivem mélyén ugy érzem összejött.több mint 2 hét késés útán azért már reménykedem ennyit még soha nem késett, és nem is maradtt ki.Nagyon szurkolok nektek, higgyél benne hogy összejön.Holnap írók mit mondott az orvos:)))Puszi A

2008. dec. 8. 12:45
 19/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon szorítok és várom az eredményt!

Remélem poz. lesz!!!


Gy.

2008. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Szia Gy.!Nem túl jó hírek...az orvosom nem lát még semmi terhességre utaló jelet, de nem zárta ki azt hogy esetleg még túl korai. Nos 1 hét múlva kell csinálnom egy terhességi tesztet és az eredménnyel vissza kell mennem.El vagyok keseredve, csalodott vagyok. több mint két hét késés után azt reméltem biztosra megtudja mondani. Az időre kell bizni. neked meg mindent bele, és szotitók.Majd még jelentkezem. légy jó A.
2008. dec. 9. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!