Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete voltunk együtt a...

1 hete voltunk együtt a párommal. Babát szeretnénk, nem védekeztünk.2 napja folyamatosan szédülök és émelygek. Lehetséges, hogy terhes vagyok? 1 hét múlva kell megjönnie a mensesemnek és úgy tudom, hogy ilyen hamar nem jelentkeznek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy, igen. De jól tudod, ilyen hamar nem jelentkeznek a tünetek.
2008. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A terhesség tünetei( émelygés..ilyesmi)Csak az 5. hét után jelentkeznek. Viszont,attól függetlenül lehetsz terhes.:) Én,mikor abbahagytam a gyógyszert,mert babát szerettünk vna, az első együttlétből máris baba lett:)

2008. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nála is jelentkeztek mind a 3 szor a tünetek mensi előtt 1 héttel és voltak babák (sajnos elvetéltem velükde ott voltak)
2008. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi ebben a hónapban próbálkoztunk először. Az első "akció" után kb 3-4 nappal én is émelyegtem, bár nem nagyon. Egy-két szag is érzékenyen érintett. Aztán ez kb. egy hét alatt elmúlt. Eztuán pociszúrka és ciciérzékenység következett, ja és rengeteget jártam pisilni. Most meg ott tartok, hogy csütörtökön kellett volna megjönnie, de nem jött. Csináltam ma egy tesztet és pozitív lett! :-) Remélem minden rendben lesz. Ő lenne az első babánk.

Szerintem ez teljesen egyénfüggő, nem nagyon lehet hetekre pontosan belőni mindent. Szurkolok Neked!

2008. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Júúj! gratulálok nektek! Remélem mi is így járunk. :-) Már csináltam egy tesztet, de az negatív lett.:-( Viszont azóta is szédülök+émelygek és nekem is szurkod a hasam...De lehet, hogy csak a mensesem előjele, bár még soha nem éreztem magam így előtte. Nem tudom, de bízom benne, hogy jövő vasárnap már boldogan újságolhatom, hogy nem jött meg a havim!

Köszönöm a válaszod!!

2008. aug. 23. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!