Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 7-én volt elméletileg...

November 7-én volt elméletileg peteérésem, szinte minden másnap együtt vagyunk a párommal előtte is és utána is.Honnan tudom, hogy sikerült-e? Mennyi idő amíg jelentkeznek a jelek?Mikor tudom hogy babát várok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 14:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
mikor meg kellene jönnie a menzesznek idő szerint, és nem jön meg, csinálj egy tesztet. a tünetek csak később jönnek, ha jönnek.
2008. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
A terhességi jelek, később jelenkeznek, akár 6-7 hetes terhesen, de nem is mindenkinek okoz ez gondot, mert vannak olynok, akiknek nincs is ilyen pnaszuk. Azt, tanácsolom, amit az előttem válaszoló..
2008. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 21-én kell megjönnie, majd kiderül. Ha sikerült akkor már most elmaradhat a menszeszem?
2008. nov. 12. 14:57
 4/27 anonim ***** válasza:
persze. ha sikerült a fogantatás, nem fog megjönni 21-én! vegyél tesztet és a menzesz elmaradása után pár nappal csináld meg. ha negatív, és még mindig nem jött meg, akkor pár nappal később csinálj egy új tesztet.
2008. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Mintha csak magam írtam volna a kérdést.

Egy cipőben járunk. Ugyanaz a peteérésünk dátuma és a várható menzi időpontja is.

Jelezz, ha nálad van valami, én várok 21-ig, tesztet már nem merek venni, annyit csalódtam.

2008. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Micsoda véletlen.Rendben szólók ha van valami fejlemény, szorítok nektek is.Mióta próbálkoztok?Nekünk ez az első próbálkozásunk, remélem minden rendben lesz.
2008. nov. 14. 15:37
 7/27 anonim ***** válasza:

Március óta nem szedek "antit", május óta rajta vagyunk, de most volt az első "okos" próbálkozásunk, azaz most figyeltük először a peteérést, és most mentünk először csak a babára!!! Rengeteg tesztet vettem feleslegesen, a menzim rendszertelen volt a gyógyszer abbahagyása miatt, így folyton azt hittem babás vagyok és mindíg csalódnunk kellett. Szedem az Elevitet a nőgyógyászom javaslatára.

Majd értekezünk.

Sok sikert!!!

2008. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szia, az a lány vagyok, akivel azonosak az időpontjaid! Nálad van már valami eredmény? Nagyon izgulok, nálam vasárnap reggel negatív lett, de még bizakodok pár napig. Van még rá esély, talán. ÍRJ!!!
2008. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Szia!szerintem ha elmarad a menszeszed akkor csinálj tesztet, mert még nem biztos hogy annyi HCG van a testedben hogy kimutassa.Én nagyon várom a hétvégét mert akkor kiderül elmarad e vagy sem.Ki kell bírni és türelmesnek lenni, ez a legfontosabb.nagyon szorítok neked.addig is légy jó
2008. nov. 18. 17:47
 10/27 anonim ***** válasza:

Persze, tudom, hogy így van, de már majd beleőrülök az aggodalomba. Nagyon szeretnénk már tudni a férjemmel, hogy mi a helyzet. Várunk! Azért írj, amint tudsz valamit. jó? Nagyon várom a fejleményeket!!!

(Gy.)

2008. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!