Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fáj úgy a méhem, mintha...

Miért fáj úgy a méhem, mintha ki akarna szakadni?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 16.napon,clostil-t szedtem,peteéréskor a 14. napon a két petefészkem fájt,akkor este voltunk is együtt,bízom benne hogy sikerült teherbe esnem,de nem értem mi lehet ez a méh fájdalom,mintha feszülne mint egy felfújt lufi.Főleg akkor fáj amikor megyek,így ha űlök akkor nem.
2008. nov. 12. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet ám hogy a gyógyszer miatt mert nekem is volt ilyen csak ennyire nem éreztem!vagy miota szeded?én azn elsö alkalommal éreztem vagyis amikor elkezdtem szedni!
2008. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És neked volt valami eredménye a szedésének?Vagy még mindíg csak várod a babát?
2008. nov. 12. 14:11
 3/7 anonim válasza:
Az ismerősöm is szedte a clostilt ugyan igy érezte magát mikor visza ment a dokihoz azt mondta neki hogy azonnal kelett volna menjen mikor fájt a petefészke mert túl erős volt neki a gyógyszer és túl stimulálódtak a peték akár rossz vége is lehetett volna!!!
2008. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3.hónapja kapom a Clostit,mellette ellenőriztek,én napi 1 szemet szedtem,a mensi 2.napjától az 5.ig.Te hogy szeded? Hüvelyuh.szép petéket mutatott,és a 19.napi progeszteron is szép lett,ami tüszőrepedésre utalt:)sajna ennek ellenére még nem jött össze a baba,ill.most péntekre (nem)várom,és reménykedem. Viszont amióta szedem a gyógyszert,én is végig észleltem és észlelem ezt a furcsa érzést,mintha a méhem szúrkálnák és ha lépek vagy köhögök még akkor is éreztem,mintha leakarna szakadni! Én 3x elmentem miatta hüvelyuh.ra de semmi kórosat nem találtak,nem lett petefészek cystám se,tehát nem jöttek rá,mi okozza ezt az érzést! Sok sikert és kitartást a babásodáshoz! Üdv. Eszter
2008. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia Eszter!

Nekem a 3-7.napig kellett szednem.Létezik hogy azért vannak ezek a fájdalmak mert a tüsző vagy tüszők még mindíg nem repedtek volna meg?Nagyon drukkolok neked hogy ne jöjjön meg pénteken!!Meg utána se még jó pár hónapig:)!

2008. nov. 12. 14:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és én is napi 1 szemet szedek és ez az első clostis ciklusom.
2008. nov. 12. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Köszönöm:) nagyon (nem)várom,hogy megjöjjön! Igen én is hasonlókra gondoltam,hogy azért érzem a fájdalmat,mert esetleg nem repedt meg,vagy,hogy cysta lett. Ezért elmentem mind a múlt hónapban,mind pedig most is(múlt hét kedden) a nőgyógyászhoz,nagyon rendesek voltak,rögtön megvizsgáltak,uh.ot néztek,de negatív lett,illetve szabad hasi folyadékot láttak,ami azt igazolta,hogy megrepedt a tüsző,és ennek a folyadéktartalma a hasüregbe jut ilyenkor. Állítólag mivel ez izgathatja ilyenkor a hashártyát,akkor érezhet az ember feszítő érzést. Szerintem ha továbbra is érzed a fájdalmat,menj nyugodtan el a dokidhoz,és az ultrahang sok mindent elárul! Én is most is úgy nézek ki,mint egy lufi:)Nagyon szorítok , hogy esetleg ez egy beágyazódás tünete legyen:) Kitartás és én is nagyon szorítok Neked! szió Eszter
2008. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!