Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhes vagyok! Normáli...

5 hetes terhes vagyok! Normális, hogy olyan mintha szét akarna szakadni a pocim, tehát feszül a hasam?!

Figyelt kérdés
Ugye nincs baja a babának! Csak tágul a méhem! Meg létezik, hogy már ilyen korán látszik a terhesség, mert olyan mintha nőtt volna a pocim!
2009. jún. 6. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 5 hetes terhes vagy, biztos hogy nem látszik a baba, mert ő még csak 3 hetes valójában. Csak fel vagy puffadva, ez tök normális.
2009. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
normális h fáj a pocid...nekem is fájt anno. Az hogy nőtt volna a pocid??? nem hiszem!!! De én is ilyen voltam...ne izgulj hamarosan tényleg elkezd nőlni
2009. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is fàjt a hasam alatt 5 hetesen mert a méhem tàgult ahogy te is irod. Azért azt hozzà teszem hogy olvastam egy kônyvben hogy ha 2 percnél tovàbb gôrcsôlsz akkor azért érdemes orvosnak szolni.
2009. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!