Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha teherbeestem néhány nappal...

Ha teherbeestem néhány nappal az aktuális menstruácíóm előtt, akkor az már nem fog megjönni?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltam a barátommal és mivel hirtelen volt a dolog, maradt a megszakítás.Ő most nagyon ideges, de én megnyugtattam, h pár nap és úgyis kiderül.Vagy tévedtem?
2008. nov. 12. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha pontos a szervezeted és párnap múlva meg kellene jönnie, akkor nem eshettél teherbe, mert a peteérésed már kb másfélhete volt.

a petéd kb a ciklusod felénél (a ciklus kezdete az elsö mensis nap) van, a pete egy napig él, de a spermiumok akár 3 napig is. szóval max 5 nap a ciklus közepén amikor teherbe eshetsz. ha ez közvetlen a mensi elött történt akkor nem lehetséges, ha szervezeted pontos. de elöfordulhat hogy egy 2 pete érett és mondjuk épp tegnap volt a második. de igazábol nincs hol megtapadnia. szóval lehetségs is de nem valószínü hogy teherbe estél.

2008. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha terhes lettél nem fog megjönni, mert elvileg a terméketlen petesejt ürül ki a mensivel, ha pedig meg lett termékenyítve, akkor nem ürül ki.

Néha előfordul, hogy máskorvan egy-egy pé, esetleg egy cikluson belül több is van.

Véletlen eltalálhattátok, de azért nyugodjatok meg egyenlőre.

Tesztet vegyél , ha nem jönne meg.

A párodnak üzenném, hogy ne idegeskedjen, mert az nem old meg semmit, az viszont igen ha legközelebb előre tesz a füle mögé egy gumit legalább, vagy ha így jártok el kell menni a nőgyógyászati ambulanciára, ahol kaphattok 72 órás tablettát.

2008. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!