Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, közhely már, de szerint...

Tudom, közhely már, de szerintetek mennyi az esélye, hogy teherbeestem pont most?

Figyelt kérdés
Több mint egy éven keresztül megszakítással, vagy épp sehogy sem védekeztünk. 26 évesek vagyunk, és úgy gondoltuk, ha jönni akar a baba hát jöjjön. Októberben kimaradt a mensim. 5 napja késett, a tesztem negatív volt, mégis annyira beleéltem magam, hogy bebeszéltem magamnak, hogy csak korán csináltam. Együtt mentünk dokihoz, hogy ő is hallja, hogy baba van. Hát baba az nem volt csak ciszta. Annyira elkeseredtem, hogy azóta hallani sem akartam róla. Csak úgy voltam hajlandó vele együtt lenni, ha védekezünk. November 29-én volt meg utóljára. Ma együtt voltunk, és annyira "belefeledkeztünk", hogy nem is védekeztünk. És most megint ezen kattog az agyam.... 2-3 napja volt pé-m. Szerintetek?
2010. dec. 17. 20:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ennyivel pé után hány százalék, hogy teherbeestem?
2010. dec. 17. 20:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Még esélyes lehetsz rá. De ne éld bele magad, inkább kb. 3 hét múlva végezz reggeli pisiből tesztet.
2010. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Konkrétumot erre nem lehet mondani, csak leírom a mi történetünket. Elmúlt a mensim, és utána pár nappal voltunk együtt, és "szerencsés baleset" történt. Szóval a p.é. közelében sem voltam - elvileg. Most egy éves a kisfiam.:) Ne keseredj el, ha nem jött össze, hiszen fiatalok vagytok még, és a baba jön ha jönni akar. Görcsölni nem szabad rajta, mert az hátráltatja a dolgot. De persze arra is van esély, hogy megfogant, hiszen elvileg én sem lehettem volna babás...és mégis.:)
2010. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm, a kisfiadhoz pedig gratulálok. Én már nem is tudom, hogy a várt vagy inkább a nem várt napjáig még biztos, hogy ez fog járni az eszembe, bármennyire is nem akarom. Ezek szerint, akkor a baba tényleg akkor jön amikor jönni akar.
2010. dec. 17. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Pé után voltunk csak együtt. Jövő héten kiderül az eredmény.
2010. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!