Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden esetben fent van a...

Minden esetben fent van a méhszáj a nem várt előtt? (ha baba van)

Figyelt kérdés
ellenkező, vagy ezt megerősítő tapasztalatokat szeretnék
2010. júl. 7. 13:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
fent van
2010. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

ezek szerint neked úgy volt?

tapasztalatokat szeretnék.

2010. júl. 7. 15:01
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

terhes vagyok de nem nyulkálok mert félek h elkapnék vmit de gondolkodj logukusan. fent kell és zártnak kell h legyen h védje a kicsit.


4+3km


sok boldogságot

2010. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

logikusan így van, de terhesgörbéket nézegettem, azokon nem mindig volt így.

nekem még sok idő van a nem vártig, nem azért kérdezem, hogy reményt adjatok, hanem, mert tényleg érdekel.


ha így lenne, hogy minden esetben fönt van, akkor orvos már a 4 hetes terhességet is ki tudná tapintani. itt van a zavar, szerintem. ezért nem vagyok biztos benne, hogy így van (holott én is ezt olvastam)


de a könyvek mellett, most érdekelne az igazság.


szóval, tapasztalat?

2010. júl. 9. 08:47
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Az orvos csak azt tapintja ki, hogy zárt -e a méhszáj, semmi mást..a többit csak uh-val látja ő is..négy hetesen még csak megvastagodott nyh-át esetleges felritkulással..semmi többet..amikor babás voltam nem volt fenn a méhszájam..könnyen elértem kb középtájig húzodott csak vissza és nem középen volt hanem kicsit oldalt..el is könyveltem ,hogy nincs baba..pedig volt:)
2010. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

végre valaki, köszönöm. :)


konklúzió: mi hiába szeretnénk, nem fogjuk tudni megállapítani, hogy mi a helyzet, sajnos. pedig jó lenne már akár nem várt előtt tudni

2010. júl. 9. 08:55
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Egykori nőgyógyászat szakkönyv szerint: "...a terhesség korai időszakában ...a szövetek felpuhulnak, melegebbé válnak. A hüvelyben ...a hámréteg megvastagszik, a hüvelytartalom bővebb, tejfelszerű lesz. A méhnyak felpuhul, a nyh. megduzzad, sokszor a nyakcsatornából kitüremkedik. A méhtest-méhnyak határán a szövetek jelentősen felpuhulnak, olyannyira, hogy kétkezes vizsgálat során úgy érezzük, hogy ujjaink szinte összeérnek (Hegar-jel)." Talán segít.
2010. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

segít. mert újat tudtam meg. :)

a babatervezok-ön pont azt írja, hogy kemény a méhszáj. ezek szerint a tudomány is tele van ellentmondásokkal.


egyébként honnan linkelted? vagy könyvből írtad ki?

2010. júl. 9. 09:00
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Ez az én könyvem, úgy értem papír.
2010. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

És igen, tele van ellentmondással a tudomány. Ha csak a peteérést és annak körülményeit nézed, ott sem tudnak megegyezni...

A tapasztalatom a könyvet támasztja alá, mert nekem puha volt és középen, a nyitottságát nem néztem, de bő krémes folyásom volt. Ez sem jelent egyébként semmit, mert menzi előtt szokott lenni máskor is:)

2010. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!