Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhszáj mikor húzodik...

A méhszáj mikor húzodik vissza, abban az esetben ha nincs baba dolgoban?

Figyelt kérdés

Túl vagyok a 2. inszemen és a méhszájam olyan fent van, hogy alig érem el. ilyen még nem is volt! Most Utrogenastan hüvelykapszulát használok, és azért érzem, hogy ennyire fent van. Amennyiben nem sikerült mikor kell hogy visszahúzódjon a méhszáj? 7 nap múlva lenne esedékes!

Köszönöm a válaszokat előre is!


2009. szept. 11. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy pontosan így van-e, de én azt olvastam, hogy amikor szinte nem lehet elérni és nyitott, akkor van a tüszőrepedés. Innen gondolom, laikusan, hogyha nem esett a nő teherbe, akkor megjön a mensi és vissza kell állnia a méhszájnak is a normális helyzetébe.
2009. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy mikor pé van, akkor a méhszáj lent van és nyitott, Ha megtermékenyült, akkor visszahúzódik és így marad, ha nem, mensi előtt újra leereszkedik.

Nekem ált-ban így volt és most nemvárt előtt nem ereszkedett le, alig elérhető volt, és nem is jött meg, most 5 hetes vagyok.

2009. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!