Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszten ez mit jelenthet?

Ovuteszten ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Vasárnap csináltam először Gabriel ovutesztet... Két vonal lett, de a Teszt vonal csak halvány volt, tehát ez negatív... azóta viszont egyáltalán nincs második csík...azt hittem azért volt halvány vonal mert lesz peteérés... Akkor most úgy néz ki hogy nem lesz?
2008. nov. 12. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Hányadik napon teszteltél? Az nem jelenti azt hogy nem lesz,nekem is egyiknak halvány,aztán nem lászik,és pár nap mulva bár már volt úgy hogy másnap du.ott vigyorgott az erősebb második vonal.Én mikor elkezdtem akkor 8.napon kezdtem,Morphy nagyon dolgozott mert a 17-18.cn.lett pozitív.kitolódott a ciklusom akkor 33 napra jött meg.ami idáig mióta mensizek percre pontosan 28 napos volt.mióta ovutesztelek 24-33 naposak...

Kitartást! és sok sikert! :)

2008. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azért volt halvány két csík, mert az már a vége volt. Nem mindenkinek pont félidőben van pé-je,de ciklusonként is lehet eltérés.

Ha így állsz érdemes a ciklusodban rögtön a mensi elmúlásától kétnaponta ovutesztelni, lehet több csomag kell , mondjuk kettő, de akkor nem maradhatsz le, és azt tanácsolnám, hogy minden kétcsíkos napon legyetek együtt és még utána is , nekem így sikerült, nem a használati útmutató szerint.

Az ovutesztet a tescobanvettem, tescos-t, meg a rossmannban be sure-t.

2008. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!