Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyire erős a teszvesz...

Kinek mennyire erős a teszveszes one step ovuteszten a tesztcsík a pozitív napokon?

Figyelt kérdés

Most használom először ezt a fajtát és azon a napon, amikorra tippeltem az ovut, valóban sokkal erősebb a csík, mint előtte és utána, de nem olyan erős, mint a kontrollvonal.

Esetleg tudnátok képet feltenni?


2010. dec. 3. 18:04
 1/5 ketteske ***** válasza:
Nem annyira erősek, mint a kontroll csík, de attól még + nak számít.
2010. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én teszveszen vettem one step ovutesztet, és azt használom pár hónapja. Még sosem volt olyan erős a második csík, mint a kontrollcsík, vagy legalábbis nem az egész csík volt olyan erős. Van olyan, hogy a második csíknak 2-3 napig kb. fele olyan erős a színe, vagy egy napig majdnem olyan erős, mint a kontrollcsíknak de sosem erősebb. Bocsi, képet nem szoktam csinálni. :)
2010. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

pont ez a gáz nekem is


én is most használom előszőr, de nekem össze vissza vannak a csíkok

hol van rajta hol nincs

hol erősebb, másnap meg gyengébb:((

és még csak 13cn en vagyok:O

Elvileg határozott erősödést kéne látnom....ááá

tököm kivan komolyan az ilyen hőmérős, tesztelős módszerekkel:((( annyira szeretnék már egy babát

2010. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen szokott lenni.

2010. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!

Nekem is kb. olyan, mint az utolsó kommentban lévő képen, akkor ezek szerint normális vagyok:-)

Köszi még egyszer, minden jót Nektek!

2010. dec. 4. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!