Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyben 2 kérdés! 1. ovuteszten...

Egyben 2 kérdés! 1. ovuteszten a 2. halvány csík mit jelent? 2. lent olvasható

Figyelt kérdés
1. Az ovuteszten, ha az egyik csík halványabb, mint a másik az mit jelent? u.úgy pozitív? 2. Ha hétfőn nem volt peteérésem, mert csináltam ovutesztet, és nem védekeztünk (vagyis csak megszakítással), de ma már van peteérésem, akkor lehetek terhes? Mennyi az esély rá, hogy voltak kósza spermiumok, amik életben maradtak eddig?
2010. szept. 23. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az esély nagyon kicsi.Szinte semmi.
2010. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
melyik csík a halványabb, mert akkor pozitív, ha a teszt csík erősebb, vagy olyan erős mint a kontrol csík.
2010. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az alsó csík halványabb, mint a felső:)
2010. szept. 23. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Bármelyik csík lehet felső...:) Ha a T (teszt) csík erősebb, akkor pozitív. Ha viszont a C (kontroll) csík, akkor negatív. Nem tudom, melyik csík lett neked halványabb..

2. Nagyon-nagyon kevés esélye van.

Egyébként nem akkor van a peteérés, amikor pozitív lesz a teszt, hanem az első negatív napon.

2010. szept. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaaa :D a kontrolcsík erősebb :)Még kezdő vagyok ebben, de köszönöm a felvilágosítást:)
2010. szept. 24. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!