Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mensi lesz? Leesett a hőm.

Ez mensi lesz? Leesett a hőm.

Figyelt kérdés
[link]
2008. nov. 12. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudtam megnézni a görbéd, de ha leesik a hőd az 2 dolgot jelenthet. Az egyik a mensi amit te is írtál, a másik pedig a peteérés. Van akinél az utóbbi esetben először leesik, majd felmegy a hő. Nem tudom hanyadik napon vagy, de szerintem ez a 2 dolog lehetséges.
2008. nov. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én megtudtam nézni és szerintem menszesz lesz belőle, de ha esetleg felmegy újra és ott is marad, akkor még akár baba is lehet. Isemrek olyat, akinek leesett 2 tizedet és visszament és terhes.

ne add fel.!


6 hós kisifú anyukája

2008. nov. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem egyből kell megjönnie ha leesett a hő? Nem igazán érzem hogy készülne jönni,csak a cicik fájnak,de mensi elött nem szokott nekem. 33.napon vagyok.és peteérést nézve ma kéne megjönnie.
2008. nov. 12. 08:04
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Már kezsem feladni...1 éve próbálkozunk,és még mindig semmi :(
2008. nov. 12. 08:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az esés nem olyan nagy, még lehet bármi, de készülj inkább a mensire és csalódj kellemeset. De 0,2 tizedes esés terhességnél is előfordulhat. Szorítok neked!
2008. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd. Nekem általában 2 tizedet szokott esni és még aznap megjön, de most 3.5tizedet esett tegnap és menzi még sehol. Mára meg emelkedett a hőm. Bár a tesztem (lily) nega lett. Ha nem jön meg, csinálj egy tesztet, de mint ahogy az előttem író is írta, inkább állj úgy hozzá hogy meg fog jönni és max csak kellemesen csalódsz. Én is ezt teszem!
2008. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na csajok...megjött :(
2008. nov. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!