Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leesett a hőm mensi lesz?...

Leesett a hőm mensi lesz? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak ebben a hónapban kezdtem a hőmet meregetni, ezert nem igazan tudom, hogy mi, mit jelent. A peteereskor volt a legalacsonyabb,( az ovu. teszt szerint is volt peterésem)

Ma reggelre leesett, ez mensit jelent igaz? A 26-ik napon vagyok, (altalaban 28-29 naposak).Kérlek segítsetek tanácstalan vagyok, nagyon el vagyok keseredve, megint nem jött össze :(

TE.


2010. ápr. 28. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A hő tudtommal a mensi előtt kb 2 nappal esik le.
2010. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában így van, de nálam előfordult többször, hogy később esett le. A következő hónapban már okosabb leszel, most legalább szereztél tapasztalatot.:)
2010. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy,mensi 2.napján vagy a legvégén esett le a hőm.
2010. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Más tapasztalatokat is szívesen olvasnak.
2010. ápr. 28. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Sya! nekem is a 26. napon esett le,vagyis tegnap de ma meg 3 tizedet ugrott fel..

Neked,hogy alakul a hőd?

2010. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Ma nekem is felugrott a hőm, de mar nem tudom mit higgyek. Nem akarok újból csalódni, de az is lehet, hogy higanyos lázmerőre fogok átváltani. Nagyon drukkolok Neked!! Írj hogyan alakult tovább Nálad.

TE.

2010. ápr. 29. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!