Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-án megjött a mensim, akkor...

6-án megjött a mensim, akkor leesett a hőm egy tizedet, de most ismét olyan magas mint mensi előtt 36.8 Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Soha nem tapasztaltam ilyet, nekem ha megjött a mensim, akkor az 36.4-volt és utána nem ment fel 36.8-ig. Most mért ilyen magas a Ébredési hőm?
2009. jan. 10. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A mensid olyan volt mint máskor?

Mert ha csak pecsételő, barnázás, akkor lehet, hogy van baba. Sokan írták, hogy volt a mensi helyett ilyen és mégis összejött a baba.

Ha rendes mensid volt, akkor nincs ötletem, sajna!

2009. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát sajnos én is választ kutatom, én is ugyanígy vagyok, mint te. CSak nekem furi volt a mensim is. Ma reggel mégis negatívat teszteletem.
2009. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nekem rendesen megjött a mesnim. Mielőtt megjött én, teszteltem negatívat. De, én már utána olvastam, oka lehet, a pajzsmirigy-túl működés. És az is, hogy még van a szervezetedben progeszteron ami ugye magasan tartja a hőt.

Aminek elvileg, ha megjön lekéne esnie.

Remélem tudtam neked segíteni.

2009. jan. 10. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!