Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba? Elkeseredtem....

Lehet még baba? Elkeseredtem. Miért magas a hőm úgy hogy közben megvan? A menzi napján leesett de másnapra visszament 37.1-re.

Figyelt kérdés
Ilyet nem csinált még. Nem vagyok beteg és mindíg ébredés után mérem. De a menzim az rendesnek tűnik. Már ne is reménykedjek vagy azért vegyek egy tesztet? Mert sokat véreznek az elején, sőt anyukám velem vetélt is (az ikertesóm bánta..:( ) De ez velem nem történhet meg? Bár erre gondoltam hogy én nem lehetek pcos és erre az vagyok...Szóval? Segítsetek!
2009. jan. 3. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem is magas volt menzi napján is 37. volt ezt most énsem értem miért!Mégis megjött és elég sok van szoval baba kizárva
2009. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az elmúlt hónapban nekem is ez volt. 37 körül maradt a mensi alatt is, de nyugi, le fog menni, kb. a 6. napra. Akik véreznek a baba mellett, az nem nagy mennyiségű, csak barnázgatás. Ha pedig mégis baba van, de eléggé vérzel, akkor az görcsökkel jár, derékfájással, mert az vetélés.

Sztem ne agyalj, van ilyen, csak vastagabb lett abban a hónapban a nyálkahártya, vagy több a progeszteronod, több idő kell, míg kiürül belőled. Ez normális, nyugi!

Ja és vérzés alatt ne tesztelj, mert hamisan mutat pozitívat!!!

2009. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!