Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az a PCO? Eddig még nem...

Mi az a PCO? Eddig még nem nagyon foglalkoztak velem az orvosok..

Figyelt kérdés
Én februárban már nem szedtem a tabit, azóta van hogy kimarad egy hónapot a mensim, egyszer-kétszer megjött egy hónapon belül.
2008. nov. 11. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Policisztás ováriumot jelent,ha valakinek Pco betegsége van,az azt jelenti,hogy apró ciszták vannak a petefészken,ami a meg nem repedt tüszőktől alakulhat ki,ill.azt mondják,hogy öröklött betegség is lehet.

Nehezíti a teherbeesést,de nem kizárt, most már gyógyszerrel jól tudják kezelni

2008. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Reméljük, hogy PCO-s vagy! Én az voltam. Nekem akár fél évig is volt, hogy nem jött meg. Olyan sohasem, hogy többször is egy hónapban, vagy hogy pontosan. Egyéb tünetek a zsíros haj és arc, a túlzott szőrnövekedés, a gyengült kismedence miatt a gyakori gyulladás - ilyesmi - legalábbis nálam. Nálad ez valószínüleg inkább a hormonrendszer felborulása lehet a tabi miatt, ami valami miatt nem rendeződött magától. De tutira egy hüvelyi ultrahang vizsgálat megmondja!

Ha nem PCO, egy vértisztító kúrát (pl.: csalánteát) és barátcserje kapszulát tudnék "javasolni". Ez segít az alapállapot visszaállításában. (szerintem egy hormonális gyógyszerezés előtt mindenképp ki kéne próbálni)

Ha PCO akkor meg azt ajánlom, hogy ne higgy annak a dokinak, aki riogat!! MINDIG VAN MEGOLDÁS!!!

Sok sikert! Írjál majd mi volt!

2008. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
JAJ BOCSÁNAT!! Reméljük, hogy NEM!!!! PCOS vagy!!! BOCSÁNAT!!!
2008. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy most meg megjött, de hihetetlen görcsökkel egy napig.
2008. nov. 13. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!